Auto Partner SA. Auto Partner SA.
2 minut Wydarzenia

Start sezonu w barwach Quaro

Początek kwietnia rozpoczęliśmy bardzo intensywnie, odwiedzając Poznań, a dokładnie międzynarodowe targi branżowe Poznań Motor Show 2024. Tegoroczna edycja była rekordowa pod względem frekwencji, ponieważ w ciągu czterech dni liczba odwiedzających sięgała blisko 100 tysięcy osób.

Był to czas biznesowych spotkań, motoryzacyjnych nowości oraz inspiracji, które napędzają świat czterech kółek. Ważnym elementem dla marki Quaro była także oficjalna prezentacja Nissana S14, w którym zeszłoroczny Mistrz Polski – Paweł Korpuliński będzie walczył o tegoroczne podium zarówno w Polsce podczas DMP, jak i w Europie podczas Drift Masters 2024.

Wydarzenie to skupiło wielu fanów japońskiej motoryzacji, a w szczególności tych, którzy lubią świat driftu. Była to także fantastyczna okazja, aby fani Pawła mogli się z nim spotkać, zrobić pamiątkową fotkę czy z bliska obejrzeć 850-konnego Nissana 200sx.

Obecność marki Quaro na targach w Poznaniu była również fantastyczną okazją, aby przybliżyć naszą ofertę układów hamulcowych oraz elementów zawieszenia. Nasi specjaliści odpowiadali na pytania oraz prezentowali asortyment Quaro.

Na stoisku nie zabrakło atrakcji dla fanów simracingu. W piątek i sobotę każdy mógł spróbować swoich sił na symulatorze 5d, a najlepsze czasy wyróżniliśmy super prezentami. Dla lubiących rywalizację w parach przygotowaliśmy dodatkowe konkurencje trzymania tarczy hamulcowej na czas, co również owocowało wręczeniem upominków z naszym logo.

Drugim wyjątkowym gościem naszej strefy był motoryzacyjny dziennikarz – Patryk Mikiciuk. Dla przypomnienia – Patryk od 2023 roku jest ambasadorem marki Quaro, a jego obecność na targach w bardzo szybkim czasie wzbudziła jeszcze większe zainteresowanie naszym stoiskiem. Była to niesamowita okazja na pamiątkową fotografię, a także czas, by porozmawiać o zbliżających się motoryzacyjnych projektach na kanale YouTube.

Cieszymy się, że swoim zaufaniem obdarzają nas takie nazwiska i mamy głęboką nadzieję, że nasza motoryzacyjna współpraca przyniesie kolejne owoce w rozpoczętym sezonie 2024.

Podziel się tą informacją ze znajomymi!

Więcej aktualności

Konferencja MaXserwis i MaXserwis Premium MOTUL 2024
3 minut

Konferencja MaXserwis i MaXserwis Premium MOTUL 2024

Połowa roku jeszcze nie nastała, a Konferencja MaXserwis i MaXserwis Premium MOTUL jest już wspomnieniem. W tym roku zaprosiliśmy naszych klientów w dwa niesamowite miejsca. Konferencja zachodnia odbyła się w Hotelu Warszawianka w Jachrance z pięknym widokiem na zalew Zegrzyński.…

Przedsmak sezonu podczas Tarmac Masters 2024
2 minut

Przedsmak sezonu podczas Tarmac Masters 2024

Łukasz Byśkiniewicz i Daniel Siatkowski treningowo wystartowali w Tech Mol Rally, pierwszej rundzie rajdowego cyklu Tarmac Masters, zajmując 4. miejsce w klasyfikacji generalnej. Występ w rajdzie w Nowej Rudzie na Dolnym Śląsku był przede wszystkim elementem przygotowań do zbliżającego się…

Rozpoczynamy rajdowy sezon 2024
1 minuta

Rozpoczynamy rajdowy sezon 2024

Łukasz Byśkiniewicz i Daniel Siatkowski – Wicemistrzowie Polski w klasyfikacji generalnej Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2023 – podczas Poznań Motor Show w Poznaniu odkryli karty na nowy rajdowy sezon. Załoga TVN TURBO wśród dziesiątek tysięcy fanów motoryzacji zaprezentowała Škodę Fabię…