Auto Partner SA. Auto Partner SA.
Auto Partner - Proces rekrutacji

Proces rekrutacji

Zostań częścią naszego zespołu – to łatwiejsze niż myślisz!

Sprawdź, jak wygląda nasz proces rekrutacyjny krok po kroku.

1

Zgłoś się!

Znajdź wymarzoną ofertę i prześlij nam swoje CV. Przeanalizujemy nadesłane dokumenty, a jeśli będą zgodne z naszymi oczekiwaniami, zaprosimy Cię na spotkanie.

2

Przyjdź i daj się poznać!

Podczas spotkania w firmie lub online poznasz zakres obowiązków, warunki pracy oraz najważniejsze elementy kultury organizacyjnej. Wymienimy się spostrzeżeniami, poznamy wzajemne oczekiwania.

3

Decyzja!

W trakcie spotkania otrzymasz informację, w jakim czasie możesz spodziewać się naszej decyzji. Niezależnie od wyniku otrzymasz informację zwrotną dotyczącą Twojej kandydatury.

4

Witamy w Auto Partner SA!

Cieszymy się, że do nas dołączasz. Wiemy, że zmiany bywają trudne, dlatego sprawnie przeprowadzimy Cię przez proces formalności, a następnie zadbamy o wdrożenie Cię w najważniejsze zagadnienia dotyczące charakteru twojej pracy i funkcjonowania organizacji.

Jak się u nas pracuje?

  • Pracujemy wśród pasjonatów i ekspertów z różnych dziedzin, dzięki czemu mamy możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń. Pracujemy zespołowo, doceniamy różnorodność.

  • Duże znaczenie ma dla nas atmosfera i komfort pracy – nie mamy sztywnego dress codu’u. Mówimy sobie po imieniu, niezależnie od funkcji pełnionej w firmie.

  • Wiemy, że nasza praca ma głębszy sens, dlatego stale się rozwijamy, szukamy przestrzeni dla nowych inicjatyw. Mamy możliwość zgłaszania własnych pomysłów i zmian.

Odkryj dlaczego Auto Partner może być Twoim miejscem pracy

Na Twoje CV czekają nasi rekruterzy. Poznaj ich, zanim oni poznają Ciebie!

Auto Partner - Katarzyna Lange
Linkedin

Katarzyna Lange

Liderka Działu HR

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego oraz Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Z branżą HR związana od ponad 6 lat. Zaangażowana, kreatywna i wygadana entuzjastka pracy z ludźmi, zawsze stara się znaleźć rozwiązanie i jest gotowa do pomocy. W firmie Auto Partner stworzyła m.in. proces onboardingu, zarówno pracowników magazynu, jak i pracowników biurowych w centrali. Prywatnie fanka moto, pasjonatka podróży oraz social mediów. Uwielbia aktywnie spędzać czas w towarzystwie innych osób.

Linkedin

Gabriela Jęczmyk

Specjalistka ds. HR

Absolwentka Finansów i Rachunkowości na Małopolskiej Uczelni Państwowej w Oświęcimiu. Aktualnie studentka Uniwersytetu WSB Merito w Chorzowie na kierunku Zarządzanie, specjalizacja Manager HR. Do zmiany kierunku studiów skłoniło ją jej zamiłowanie do pracy z ludźmi. Karierę w Auto Partner rozpoczęła na stanowisku Asystentki Działu HR, gdzie zdobywała doświadczenie zarówno w Dziale Personalnym, jak i Dziale Kadr. Prywatnie pasjonatka gier planszowych i escape roomów.

Linkedin

Kamila Konieczko

Asystentka Działu HR

Studentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Choć dopiero stawia pierwsze kroki na ścieżce kariery zawodowej to zapał do nauki i gotowość na nowe wyzwania sprawia, że stawia czoła wszelkim powierzonym zadaniom. Po pracy przenosi swój entuzjazm do świata seriali oraz eksploruje trendy modowe. Z pasją gotuje i odkrywa nowe smaki, a za kierownicą samochodu szybko pokonuje nowe drogi, tak jak te zawodowe.

Oferujemy

Auto Partner - Oferujemy: Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę

Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę

Auto Partner - Oferujemy: Możliwość awansu i rozwoju zawodowego

Możliwość awansu i rozwoju zawodowego

Auto Partner - Oferujemy: Profesjonalne narzędzia pracy

Profesjonalne narzędzia pracy

Auto Partner - Oferujemy: Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Auto Partner - Oferujemy: Dofinansowanie do pakietu sportowego, ubezpieczenie grupowe

Dofinansowanie do pakietu sportowego, ubezpieczenie grupowe

Auto Partner - Oferujemy: Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Auto Partner - Oferujemy: Zniżki na części i akcesoria samochodowe

Zniżki na części i akcesoria samochodowe

Auto Partner - Oferujemy: Prywatna opieka medyczna

Prywatna opieka medyczna

Auto Partner - Oferty pracy

Oferty pracy

Jeśli rozwój osobisty jest dla Ciebie ważny i szukasz miejsca, w którym Twoje pomysły i pasja będą mieć realny wpływ na organizację – nie zwlekaj i dołącz no naszego zespołu!

Ten komunikat o błędzie jest widoczny tylko dla administratorów WordPressa

Błąd: nie znaleziono kanału o identyfikatorze 1.

Przejdź na stronę ustawień kanału Instagramu, aby utworzyć kanał.