Loading...
Programy lojalnościowe 2024-01-15T13:13:33+00:00
czytaj więcej

Klub Partnerów Shell – premiujemy zakupy produktów Helix, Gadus i Spirax

Program skierowany jest do warsztatów samochodowych. Punkty zdobywane są za zakup olejów Shell, udział w szkoleniach oraz wypełnianie ankiet. Rozbudowany dział wiedzy, w którym znajdują się materiały wideo i quizy, również nagradzany jest dodatkowymi bonusami. Przyznane w ten sposób punkty wymienne są na cenne nagrody rzeczowe. 

 

czytaj więcej

Program warsztatowy 2024 w Liqui Moly

Program skierowany jest do warsztatów, które zaopatrują się w produkty Liqui Moly. Podczas rejestracji na stronie programu należy wskazać Auto Partner jako swojego dostawcę. Punkty naliczane będą na podstawie zakupów w AP. Każdy produkt ma swoją indywidualną wagę punktową. Zgromadzone punkty można wymieniać na nagrody rzeczowe dostępne w katalogu Liqui Moly. 

<< Zobacz więcej >>

 

czytaj więcej

REPXPERT – zbieraj punkty za zakupy produktów Schaeffler

Decydując się na produkt firmy Schaeffler (LuK, INA, FAG), warsztaty otrzymują nie tylko wysokiej jakości rozwiązania naprawcze i solidny pakiet serwisowy, ale także mogą zbierać cenne nagrody w ramach programu bonusowego.

Punkty można również wymieniać na rabaty na następne zakupy produktów Schaeffler w Auto Partner SA.

 

czytaj więcej

ProPoints – wspólny program lojalnościowy dla dziewięciu marek

Skierowany jest dla warsztatów samochodowych. Każdy zakup produktów marek HELLA, HELLA Pagid, NGK Ignition Parts, NTK Vehicle Electronics, Lemförder, Sachs, TRW, ZF i VARTA będzie premiowany punktami, które następnie można wymieniać na nagrody rzeczowe. 

Aby wziąć udział w akcji, podczas rejestracji w polu wyboru dystrybutora należy wybrać Auto Partner SA.

czytaj więcej

Castrol Fastscan – aplikacja mobilna, która wspiera i wynagradza twoją firmę

To aplikacja, dzięki której niezależne serwisy nagradzane są za zakupy określonych produktów marki Castrol. Daje ona też właścicielom serwisów dostęp do wielu przydatnych wskazówek, szkoleń i materiałów wsparcia technicznego. 

Podczas rejestracji wybierz Auto Partner SA jako swojego autoryzowanego dystrybutora i zyskaj szansę na 1000 punktów powitalnych.

Aplikacja dostępna jest na urządzenia Android i iOS.

czytaj więcej

MoreContinental – program premiowy, który wspiera Twój warsztat

Zbieraj punkty, skanując zakupione artykuły firmy Continental (rozrządy) i ATE uczestniczące w programie, a następnie wymieniaj je na szkolenia, usługi, specjalistyczne narzędzia oraz inne nagrody rzeczowe. 

Udział w programie jest bezpłatny, wystarczy się zarejestrować i wybrać Auto Partner SA jako swojego dystrybutora. Aby wziąć udział w promocji, wystarczy zarejestrować się w programie i zacząć skanować produkty. Punkty będą naliczane automatycznie.

 

czytaj więcej

Delphi Team Club – nowa platforma promocji

Delphi Team Club został stworzony z myślą o warsztatach i sklepach, które kupują części zamienne marki Delphi Technologies. Aby odebrać atrakcyjne nagrody, nie trzeba wycinać czy skanować kodów kreskowych – wystarczy zarejestrować się w programie, by punkty naliczały się automatycznie.

Co więcej, w Delphi Team Club co chwila uruchamiane są dodatkowe promocje, które umożliwiają zdobycie dodatkowych punktów lub odbiór bonusowych nagród. 

czytaj więcej

Zbieraj punkty i odbieraj nagrody w Programie extra

W Programie extra za zakup części samochodowych Boscha oraz olejów Castrol otrzymasz punkty, które możesz wymienić na atrakcyjne nagrody. Punkty extra naliczane są automatycznie, dzięki raportom przekazywanym co miesiąc przez wskazanych podczas rejestracji dystrybutorów.

<<Jak rejestrować się w programie>>


 

Zapraszamy do Klubu Experta Bosch

Klub Experta to platforma z wartościową wiedzą dla właścicieli i pracowników warsztatów samochodowych. Znajdziesz tu filmy z praktycznymi wskazówkami oraz artykuły eksperckie, które ułatwią Twoją codzienną pracę.

Klubowicze mają dostęp do:

  • artykułów dotyczących diagnostyki i napraw
  • zarządzania warsztatem
  • filmów instruktażowych i produktowych Boscha
  • Akademii Wiedzy
  • konkursów z nagrodami
  • bezpłatnych szkoleń online

Do Klubu zapraszane są warsztaty, które są uczestnikami Programu punktowego extra i kupują części Boscha.

<< Zobacz więcej >>

Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska