Auto Partner SA. Auto Partner SA.
Auto Partner - Współpraca

Współpraca

Auto Partner SA stawia na ciągły rozwój!

Po trzydziestu latach obecności na rynku dystrybucji części samochodowych możemy śmiało powiedzieć, że firma Auto Partner SA stawia na dynamizację działań. Nieustanne rozszerzanie terenu działania, rozwijanie oferty asortymentowej oraz zwiększanie kadry pracowniczej jest nie tylko odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku, ale również głównym celem rozwoju firmy.

Współpraca

W związku z ciągłym rozwojem i poszukiwaniem nowych płaszczyzn działania zapraszamy do współpracy warsztaty, sklepy stacjonarne i sklepy internetowe działające w branży motoryzacyjnej.

Ponad 30-letnie doświadczenie oraz stabilna pozycja na rynku części zamiennych pozwoliła na stworzenie atrakcyjnych warunków biznesowych i standardów współpracy na najwyższym poziomie.

Auto Partner - Współpraca

Oferujemy:

 • bezpośredni dostęp do oferty czołowych dostawców w branży motoryzacyjnej,
 • możliwość działania pod znana marką,
 • pewne i sprawdzone KNOW HOW,
 • atrakcyjne warunki finansowe,
 • wsparcie marketingowe, logistyczne, operacyjne i finansowe,
 • możliwość dołączenia do sieci MaXserwis,
 • brandowanie punktów,
 • wyposażenie w sprzęt.
Internetowy katalog części

Internetowy katalog części

Oprócz możliwości skorzystania z pomocy naszych konsultantów klienci mogą samodzielnie przeszukiwać bazę dostępnego asortymentu, znajdować zamienniki, porównywać ceny i w końcu zamawiać części. Katalogi udostępniane są naszym klientom końcowym, czyli warsztatom i sklepom motoryzacyjnym oraz pozostałym podmiotom współpracującym.

Logistyka

Współpracuje z ponad 350 dostawcami części zamiennych w obszarze tzw. rynku aftermarket, jak również dostawcami OEM z całego świata. Oferta Grupy obejmuje ponad 280 000 referencji. Dostawcami są światowe marki, tj.: Bosch, Castrol, Continental, febi, Textar, Valeo, MEYLE, ZF Aftermarket czy Schaeffler. Auto Partner SA jest także jedynym w Polsce dystrybutorem marek: RYMEC, Unior, Triscan, ALCO, NK, Meteor, Quaro, Bovez oraz marki własnej MaXgear.

Grupa Auto Partner trafia do odbiorców w całej Europie

Dystrybucja

Realizujemy zamówienia telefonicznie i drogą elektroniczną. Ponieważ posiadamy flotę samochodową, jesteśmy w stanie zagwarantować dostawę do klienta końcowego z częstotliwością 2-8 razy dziennie. Klienci, którzy zdecydują się na współpracę z nami, mogą liczyć na zniżki warsztatowe. W rezultacie nasza firma jest rozpoznawana w segmencie dystrybutorów części zamiennych jako solidny partner, cieszący się coraz większą rzeszą odbiorców. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, Auto Partner SA prowadzi ukierunkowaną politykę sprzedaży w oparciu o podział terytorialny oraz bardzo rozwiniętą strukturę programów wsparcia.

Współpraca - Dystrybucja

Formularz kontaktowy

Chcesz zostać naszym partnerem, skontaktuj się z nami
  ADMINISTRATOREM, czyli podmiotem decydującym o celach i środkach przetwarzania danych osobowych jest AUTO PARTNER S.A. z siedzibą
  w Bieruniu, ul. Ekonomiczna 20, 43-150, Bieruń, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice-Wschód
  w Katowicach, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000291327, NIP 634 001 10 17, REGON 276249079.  Pola oznaczone * – są wymagane.