Loading...
Fundacja 2023-06-20T14:22:50+00:00

Nie kupuj – adoptuj zwierzaka!

Firma Auto Partner SA to nie tylko wsparcie dla firm z branży motoryzacyjnej. W ramach działalności społecznej prowadzimy szerokie działania mające na celu przeciwdziałanie bezdomności zwierząt w Polsce oraz kształtowanie w społeczeństwie właściwych postaw wobec nich.

Gorąco zachęcamy do adopcji poniższych psiaków.

Wspieramy:

Fundacja Auto Partner

Z okazji 30-lecia Auto Partner SA, Zarząd Spółki podjął decyzję o powstaniu Fundacji Auto Partner. Fundacja została zarejestrowana 10.05.2023 r., a jej pierwszym prezesem został Bartłomiej Mokry. Zarząd Auto Partner SA tworzy natomiast Radę Fundacji Auto Partner.

Siedzibą Fundacji AP jest Bieruń, natomiast głównym celem statutowym Fundacji jest niesienie pomocy społecznej, działalność charytatywna i edukacyjna.

Ogólnopolska Fundacja
na rzecz Ochrony Zwierząt

Fundacja ZWIERZ powstała w odpowiedzi na rosnący problem bezdomności zwierząt w Polsce. Jej celem jest zlikwidowanie zjawiska bezdomności zwierząt w Polsce i, aby tego dokonać, podejmuje się różnorodnych działań edukacyjnych, informacyjnych oraz interwencyjnych. Prowadzi pierwszą w Polsce infolinię bezpłatnej informacji prawnej z zakresu ochrony zwierząt, współpracuje z gminami w ramach Akcji Kastracja, wspiera działania interwencyjne organizacji ratujących krzywdzone zwierzęta, pomaga organizacjom zwierzęcym i osobom prywatnym opiekującym się porzuconymi lub chorymi zwierzakami.

Fundacja pracuje nad kolejnymi akcjami i kampaniami, a jej działania można śledzić na stronie www.fundacjaZWIERZ.org lub na Facebooku.

Fundacja
Zwierzęca Arkadia

Fundacja zajmuje się pomocą zwierzętom pokrzywdzonym przez los. Nie ograniczają się jedynie do psów i kotów. W prowadzonym ośrodku w Grzawie mieszkają także uratowane z transportów śmierci konie, ocalone przed rzezią świnki, kozioł.

Fundacja podejmuje działania mające na celu ograniczenie nad-populacji bezdomnych psów i kotów. Organizuje akcje kastracji i sterylizacji, współpracuje ze schroniskami i miejscami czasowego przetrzymywania zwierząt bezdomnych. Prowadzi adopcje psów i kotów. Adoptowanym psom zapewnia dożywotnią pomoc behawioralną.

Więcej o organizacji i jej działaniach znajdziesz na www.zwierzeca-arkadia.org.

Fundacja
Zwierzęta Niczyje

Fundacja
dla Szczęniąt Judyta

Fundacja
Siedem Życzeń

Stowarzyszenie Opieki
nad Zwierzętami
Nadzieja na Dom

Stowarzyszenie 
na Rzecz Ochrony
Zwierząt Nasielsk

Psy do adopcji

 

Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska