Loading...
Fundacja 2021-05-17T15:51:41+00:00

Nie kupuj – adoptuj zwierzaka!

Firma Auto Partner SA to nie tylko wsparcie dla firm z branży motoryzacyjnej. W ramach działalności społecznej prowadzimy szerokie działania mające na celu przeciwdziałanie bezdomności zwierząt w Polsce oraz kształtowanie w społeczeństwie właściwych postaw wobec nich.

Gorąco zachęcamy do adopcji poniższych psiaków.

Wspieramy:

Ogólnopolska Fundacja
na rzecz Ochrony Zwierząt

Fundacja ZWIERZ powstała w odpowiedzi na rosnący problem bezdomności zwierząt w Polsce. Jej celem jest zlikwidowanie zjawiska bezdomności zwierząt w Polsce i, aby tego dokonać, podejmuje się różnorodnych działań edukacyjnych, informacyjnych oraz interwencyjnych. Prowadzi pierwszą w Polsce infolinię bezpłatnej informacji prawnej z zakresu ochrony zwierząt, współpracuje z gminami w ramach Akcji Kastracja, wspiera działania interwencyjne organizacji ratujących krzywdzone zwierzęta, pomaga organizacjom zwierzęcym i osobom prywatnym opiekującym się porzuconymi lub chorymi zwierzakami.

Fundacja pracuje nad kolejnymi akcjami i kampaniami, a jej działania można śledzić na stronie www.fundacjaZWIERZ.org lub na Facebooku.

Fundacja
Zwierzęca Arkadia

Fundacja zajmuje się pomocą zwierzętom pokrzywdzonym przez los. Nie ograniczają się jedynie do psów i kotów. W prowadzonym ośrodku w Grzawie mieszkają także uratowane z transportów śmierci konie, ocalone przed rzezią świnki, kozioł.

Fundacja podejmuje działania mające na celu ograniczenie nad-populacji bezdomnych psów i kotów. Organizuje akcje kastracji i sterylizacji, współpracuje ze schroniskami i miejscami czasowego przetrzymywania zwierząt bezdomnych. Prowadzi adopcje psów i kotów. Adoptowanym psom zapewnia dożywotnią pomoc behawioralną.

Więcej o organizacji i jej działaniach znajdziesz na www.zwierzeca-arkadia.org.

Fundacja
Zwierzęta Niczyje

Fundacja
dla Szczęniąt Judyta

Fundacja
Siedem Życzeń

Stowarzyszenie Opieki
nad Zwierzętami
Nadzieja na Dom

Stowarzyszenie 
na Rzecz Ochrony
Zwierząt Nasielsk

Psy do adopcji

 

Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska