Auto Partner SA. Auto Partner SA.
Auto Partner - Dla kontrahentów

Dla kontrahentów

Auto Partner SA jest importerem i dystrybutorem części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i motocykli.

Jesteśmy jednym z liderów na rynku polskim wśród dystrybutorów części zamiennych do samochodów, motocykli oraz wyposażenia warsztatowego.

Swoje usługi kierujemy głównie do warsztatów samochodowych i sklepów motoryzacyjnych. W ofercie posiadamy samochodowe i motocyklowe części zamienne, akcesoria, filtry, oleje, chemię samochodową oraz wyposażenie warsztatowe.

Poznaj Auto Partner
0 lat doświadczenia
0 tys. m2 powierzchni centrów logistyczno-dystrybucyjnych
0 filii w Polsce
0 obsługiwanych krajów

Sieć Warsztatów MaXserwis i MaXserwis Premium MOTUL

Auto Partner SA tworzy sieć niezależnych warsztatów samochodowych w dwóch standardach – jako sieć MaXserwis oraz MaXserwis Premium MOTUL. W ciągu 10 lat od jednego warsztatu przeszliśmy do grona prawie 500 podmiotów, z którymi wspólnie działamy w obszarze mechaniki samochodowej, stawiając sobie za cel zrównoważony rozwój oraz promując dobre praktyki i wiedzę, jako klucz do sprawnego prowadzenia biznesu w obszarze motoryzacji.

Dowiedz się więcej
Warsztaty MaXserwis

Akademia szkoleń

Akademia Szkoleń Auto Partner SA stawia na rozwój w każdym obszarze. Realizujemy szkolenia techniczne i produktowe dla pracowników i właścicieli serwisów samochodowych na terenie całego kraju. Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowanych specjalistów, zarówno w formie stacjonarnej, jak i zdalnej (online).

Dowiedz się więcej
Akademia szkoleń

Poznaj naszych dostawców

Auto Partner SA współpracuje z ponad 350 dostawcami części zamiennych w obszarze tzw. rynku aftermarket, jak również dostawcami OEM z całego świata. Firma jest jedynym w Polsce dystrybutorem produktów renomowanych producentów: NK, ALCO, MaXgear, Quaro, RYMEC, Meteor, Unior, Triscan i ROOKS, w ramach których oferuje produkty ze wszystkich grup asortymentowych.

Dowiedz się więcej
Poznaj naszych dostawców

Oferta

Ogromna ilość elementów, z których zbudowane są samochody oraz motocykle, wymusza na dobrym dystrybutorze posiadanie bardzo szerokiego asortymentu. Firmie Auto Partner SA przyświeca idea, aby klienci w jednym miejscu mogli nabyć wszelkie niezbędne części. Całość asortymentu podzielona jest w taki sposób, aby nabywcy mogli szybko znaleźć to, czego potrzebują, oraz mogli porównywać dostępną ofertę z zamiennikami.

Dowiedz się więcej

Oferta finansowania

Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty pożyczki leasingowej na prostych zasadach:

  • pożyczka leasingowa na okres 6 miesięcy,
  • promocyjne oprocentowanie 6x 1%,
  • koszt całkowity ~106%.
Oferta finansowania

Oferta wyposażenia warsztatowego

W ofercie Auto Partner SA posiadamy szeroką gamę sprzętów wyposażenia warsztatowego, które charakteryzują się wysoką jakością oraz trwałością. Przy wyborze asortymentu kierujemy się przede wszystkim tym, aby sprzęty były jak najbardziej dopasowane do potrzeb naszych klientów oraz spełniały wszelkie standardy bezpieczeństwa. Dbamy o to, aby każdy produkt był przydatny w pracy i zdecydowanie ją ułatwiał. Proponujemy zarówno mniejsze, jak i większe zestawy, aby nasi klienci mogli znaleźć narzędzia odpowiadające ich potrzebom.

Dowiedz się więcej

Promocje

Klienci korzystający z oferty Auto Partner SA mogą uczestniczyć w programach promocyjnych i zdobywać cenne nagrody rzeczowe, bony podarunkowe oraz wyjazdy szkoleniowe, w tym wyjazdy zagraniczne. Logując się na portalu promocji, klienci mają dostęp do swoich aktualnych zakupów na promowanym asortymencie, mogą śledzić swoje postępy w promocjach oraz wybierać nagrody.

Dowiedz się więcej

Marka własna MaXgear

Marka MaXgear powstała w 2006 roku i jest jedną z największych marek własnych na rynku aftermarket. W swojej ofercie posiada ponad 35 000 rotujących pozycji i obecna jest w światowej bazie TecDoc. Oferuje produkty w ramach 11 głównych grup asortymentowych: zawieszenie i układ kierowniczy, napęd, silnik, zawieszenie, elektryka, hamulce, filtry, układ klimatyzacji, układ chłodzenia, chemię i kosmetykę oraz akcesoria.

www.maxgear.pl

Pliki do pobrania