Auto Partner SA. Auto Partner SA.
Auto Partner - Specjaliści z pasją

Specjaliści z pasją

Łączymy niezwykłych ludzi – takich jak Ty. Poznaj historię naszych pracowników.

Rób to, co lubisz. Niezależnie od tego, czy szukasz kolejnego wyzwania, w którym wykorzystasz swoje dotychczasowe doświadczenie, czy też dopiero rozpoczynasz zawodową przygodę.

Leszek Zegrodnik

Dyrektor Działu Wyposażenia Warsztatów

Chcieć znaczy móc, a praca i pasja mogą iść w parze.

Zamiłowanie do motoryzacji przejawiał od dzieciństwa. Już jako 7-latek uwielbiał majsterkować w garażu dziadka. Swoją wiedzę i szeroko pojęty zmysł techniczny rozwijał w trakcie szkoły średniej i studiów na Politechnice Śląskiej, na kierunkach ściśle związanych z motoryzacją.

Swoją postawą udowadnia, że „chcieć znaczy móc”, a praca i pasja mogą iść w parze. W Auto Partner od 2013 roku – od sprzedawcy, przez doradcę technicznego, do menedżera Działu Wyposażenia Warsztatów.

Prywatnie zapalony motocyklista, w każdej możliwej formie. Jazda turystyczna, off road, a także amatorskie ściganie nie są mu obce. Plan na najbliższy sezon: spróbować swoich sił w gymkhanie. Jego motto to: Kto nie idzie do przodu, ten się cofa.

Kinga Kuna

Koordynator Działu Szkoleń

Czasem jedno pytanie potrafi zmienić kierunek działań, bądźcie gotowi na niecodzienne rozmowy.

Trenerka kompetencji miękkich, zamiłowana w komunikacji. Opracowuje programy szkoleniowe szyte na miarę, wspierając uczestników w osiąganiu sukcesów w pracy i w życiu prywatnym. Zastosowanie kreatywnych i nowoczesnych narzędzi oraz metod pracy, pozwalają być bodźcem do działań dla innych.

Głównym celem jest poszerzanie horyzontów, odkrywanie perspektyw. Poszukująca prawdziwego znaczenia coachingu Coacherka, która wspiera ludzi w procesie różnych zmian. Jak sama mówi, czasem jedno pytanie potrafi zmienić kierunek działań, bądźcie gotowi na niecodzienne rozmowy. Ceni naturalność, dystans i poczucie humoru.

Czasem biega po lesie, czasem po schodach, a czasem godzinami oddaje się pasji, jaką jest cukiernictwo. Każda z tych form odpoczynku daje jej kopa do działania.

Michał Lazar

Specjalista ds. szkoleń

Znany i doceniany za umiejętność eksperymentowania z dźwiękami i tworzenia własnych elektryzujących brzmień.

Zdeterminowany, dokładny i świetnie zorganizowany Specjalista ds. szkoleń. W Auto Partner SA pracuje od roku 2021. Obecnie w pełni zaangażowany i odpowiedzialny za Akademię Szkoleń, w ramach której organizuje szkolenia motoryzacyjne dla klientów oraz sił sprzedaży w całej Polsce. Otwarty na ludzi i nowe wyzwania.

Prywatnie producent muzyczny oraz DJ. Realizuje swoją pasję stojąc za sterami konsoli już od prawie 30 lat. Znany i doceniany za umiejętność eksperymentowania z dźwiękami i tworzenia własnych elektryzujących brzmień. Uczestnik najważniejszych cenionych imprez muzycznych w kraju i za granicą.

Natalia Miller

Specjalista ds. marketingu

Swoją pracę cenię za możliwość realizacji ciekawych projektów oraz tworzenie kampanii, które dają możliwość wyjścia poza schematy.

Uśmiech i kreatywność to jej znaki rozpoznawcze. Energię do działania czerpie z pracy z ludźmi. W Auto Partner pracuje od 2022 roku w dziale marketingu i reklamy, gdzie odpowiedzialna jest za tworzenie produktów reklamowych, marketing rynków zagranicznych oraz współorganizację eventów.

Swoją pracę ceni za możliwość realizacji ciekawych projektów oraz tworzenie kampanii, które dają możliwość wyjścia poza schematy. Potrafi łączyć odważne koncepcje z celami marketingowymi.

Po pracy – pasjonatka tańca, instruktorka fitness, która od 17 lat prowadzi zajęcia sportowe i zaraża innych swoją energią. Każdą wolną chwilę spędza aktywnie, siłownia i sala fitness to jej drugi dom. Miłośniczka zdrowego stylu życia.

Auto Partner - Skontaktuj się z nami

Masz pytania?

Chcesz dowiedzieć się jak pracujemy, Jak przygotować się do niestandardowych rekrutacji? Bądź masz inne pytania, skontaktuj się z nami.

Ten komunikat o błędzie jest widoczny tylko dla administratorów WordPressa

Błąd: nie znaleziono kanału o identyfikatorze 1.

Przejdź na stronę ustawień kanału Instagramu, aby utworzyć kanał.