Auto Partner SA. Auto Partner SA.
1 minuta Wydarzenia

MAXGEAR WPROWADZA DO OFERTY 1200 REFERENCJI TARCZ TYPU TUNING

Temat perforowanych tarcz hamulcowych z roku na rok staje się coraz bardziej popularny wśród polskich użytkowników pojazdów. MaXgear posiada w swojej ofercie odpowiedni do wymagań rynku produkt – tarcze MaXgear Sport. Aktualnie oferta pod zamówienie obejmuje 1200 referencji, a tarcze do kilkuset najbardziej popularnych zastosowań znajdują się bezpośrednio na stanie w Auto Partner SA.

Tarcze MaXgear sport zapewniają niewątpliwie ciekawy efekt stylizacyjny, jednak najważniejsze jest to, czego na pierwszy rzut oka nie widać. Wyraźne skrócenie drogi hamowania, efektywniejsze odprowadzenie zanieczyszczeń i gazów, szybsza reakcja na wciśnięcie pedału hamulca oraz poprawa chłodzenia – to główne zalety wynikające z ich zastosowania.

Tarcze MaXgear Sport stanową świetną alternatywę dla typowych tarcz hamulcowych i dają wyraźną poprawę skuteczności i komfortu hamowania, przez co znacznie poprawiają bezpieczeństwo jazdy.

Należy zaznaczyć, że umiejscowienie nacięć i otworów nie jest przypadkowe, a ich wykonanie odbywa się na profesjonalnych obrabiarkach numerycznych. Dodatkowo każda tarcza po odróbce poddana jest ponownemu procesowi wyważenia.

Tarcze te nie wymagają zastosowania żadnych specjalnych klocków hamulcowych, a procedura ich montażu jest praktycznie taka sama jak w przypadku standardowych tarcz, za wyjątkiem konieczności zidentyfikowania strony montażu.

Zobacz ulotkę

Wyłącznym dystrybutorem produktów MaXgear w Polsce jest Auto Partner SA.

Więcej informacji na temat produktów MaXgear znajduje się na stronie www.maxgear.pl.

Podziel się tą informacją ze znajomymi!

Więcej aktualności

Czas na wyjazdową rundę RSMP na Słowacji!
2 minut

Czas na wyjazdową rundę RSMP na Słowacji!

Zawodnicy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski w tej chwili nie mają wakacji. Udają się na Słowację do Koszyc, gdzie swoją bazę ma czwarta runda krajowego czempionatu. Pięćdziesiąta jubileuszowa edycja słowackiego klasyka powróciła do kalendarza RSMP po trzech latach przerwy. Na starcie…

Psiaki w Auto Partner SA zawsze mile widziane!

Psiaki w Auto Partner SA zawsze mile widziane!

Kolejny Dzień Zabierania Psa do Biura za nami! Cieszymy się, że jak co roku akcja spotkała się z szerokim odzewem i PSYjaciele pojawili się nie tylko w centrali i filiach AP w Polsce, ale i w Pradze. Razem z naszymi…

Driftingowe Mistrzostwa Polski 2024 - RD2 Tor Słomczyn
2 minut

Driftingowe Mistrzostwa Polski 2024 – RD2 Tor Słomczyn

W dniach 22-23 czerwca odbyła się druga runda Driftingowych Mistrzostw Polski. Tym razem ponad 50 kierowców z Polski i zagranicy rywalizowało na torze zlokalizowanym kilkadziesiąt kilometrów od Warszawy. Autodrom Słomczyn to nowoczesny obiekt, który jest bardzo lubiany, zarówno przez zawodników,…