Loading...
Układ zawieszenia i kierowniczy 2023-08-11T10:50:47+00:00
 

Układ zawieszenia – co warto o nim wiedzieć?

 

Układ zawieszenia ma bardzo długą historię. Wzrost mocy silników i poruszanie się z coraz większymi prędkościami sprawiły, że na przestrzeni lat rozbudowało się zawieszenie samochodowe. Jest to zespół współpracujących ze sobą elementów, które mają zapewnić stabilne prowadzenie samochodu w skręcie oraz komfortowe przejeżdżanie po wybojach.

Na cały układ łączący pojazd z kołami samochodu składa się szereg gumowych tulei, elementów metalowych o skomplikowanych kształtach, amortyzatorów oraz resorów i sprężyn. Układ zawieszenia jest zależny od żywotności tych elementów. Często awaria jednego niesie za sobą uszkodzenia kolejnych.

Warsztaty samochodowe bardzo często spotykają się z niesprawnym układem zawieszenia. Naszym klientom dostarczamy:

  • elementy gumowo-metalowe,
  • liczne sprężyny,
  • wahacze.

W ofercie mamy także amortyzatory, łożyska amortyzatora i osłony amortyzatora. Zamówienia realizujemy bez zwłoki i dostarczamy pod wskazany adres – współpracujące z nami warsztaty samochodowe mogą mieć pewność, że szybko naprawią zgłoszone i zdiagnozowane usterki.

 

Układ kierowniczy – co oferujemy?

Układ kierowniczy jest ściśle powiązany z zawieszeniem pojazdu. Od sprawności obydwu zależy sposób prowadzenia auta. Tzw. ścinanie opon jest pierwszym objawem uszkodzenia elementów zawieszenia bądź układu kierowniczego. Nie trzeba być ekspertem, by wiedzieć, że na bezpieczeństwie nie warto oszczędzać. Dlatego oferujemy podzespoły od zaufanych dostawców – współpracujemy z wieloma producentami, np.: Ruville, Sachs, Sasic, Hans Pries, Iveco i Elstock.

W naszej ofercie znajdą Państwo wszelkie niezbędne elementy do układu kierowniczego. W stałej sprzedaży posiadamy m.in.:

Klienci, którzy zdecydują się na współpracę z nami, mogą być pewni, że otrzymają uczciwą i korzystną ofertę. Jako dystrybutor części samochodowych mamy szeroki wybór produktów – jesteśmy w stanie zaopatrzyć każdy warsztat działający na terenie Polski.

Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska