Auto Partner SA. Auto Partner SA.
Auto Partner - Amortyzatory

Amortyzatory

Amortyzatory samochodowe od sprawdzonych producentów w ofercie Auto Partner

Auto Partner SA dysponuje rozbudowaną siecią warsztatów, w których rozwiązany zostanie każdy problem dotyczący samochodu, motocykla czy skutera. Od lat współpracujemy z najlepszymi producentami części samochodowych i motocyklowych. Jako dostawca części samochodowych wiemy, jak ważna jest każda najdrobniejsza część pojazdu, i że nawet najmniejszy mankament może zakłócić komfort jazdy. Jednymi z najistotniejszych części, podlegającymi najczęstszej wymianie, są klocki hamulcowefiltr powietrza i amortyzatory samochodowe. Jako największy w Polsce importer i dystrybutor ostatnich części wiemy, że nieodpowiedni lub niesprawny amortyzator może doprowadzić do poważnego uszkodzenia pojazdu.

Dobre amortyzatory samochodowe muszą idealnie spełniać swoją funkcję, to znaczy minimalizować w niezbędnym zakresie drgania, jakie pojawiają się podczas pracy pojazdu. Sprowadzamy amortyzatory samochodowe zarówno w wersji gazowej, jak i olejowej. Te pierwsze są jednak zdecydowanie bardziej popularne. Powszechnie wiadomo, że amortyzatory samochodowe najlepiej wymieniać parami, by zapewnić im możliwość optymalnego, sprawnego działania. Dopasujemy właściwy amortyzator do każdej marki i modelu pojazdu.

Amortyzatory od sprawdzonych dostawców

Amortyzatory to bardzo ważny element każdego pojazdu – samochodu osobowego, dostawczego, motocykla czy skutera. Jeżeli ta część działa wadliwie lub jest nieodpowiednio dobrana, możemy się narazić na wiele negatywnych konsekwencji. Przede wszystkim będzie to rzutowało na sprawność innych części pojazdu, a w efekcie pozostawienia źle działającego amortyzatora, będziemy zmuszeni do przeprowadzenia kompleksowej naprawy całego pojazdu.

Współpracujemy z tak wieloma producentami, że każde zlecenie realizujemy w bardzo krótkim czasie, nawet dla najbardziej wymagającego klienta. Do naszych dostawców należą m.in. Meyle, MaXgear, Bosch czy Sachs.

Z nami z łatwością naprawisz układ zawieszenia i kierowniczy

Specjalizujemy się w dostarczaniu produktów do większości samochodów jeżdżących po polskich drogach. Właścicieli warsztatów specjalizujących się w naprawie układu zawieszenia i kierowniczego zaopatrujemy nie tylko w amortyzatory – dowozimy także:

  • drążki kierownicze,
  • łączniki stabilizatora,
  • przekładnie kierownicze,
  • sprężyny amortyzatora i resory.

Przekładanie kierownicze i pompa wspomagania układu kierowniczego to kolejne produkty, które mamy w stałej ofercie. Ogromny wybór produktów to gwarancja, że zaopatrzymy każdy warsztat i sklep motoryzacyjny.