Loading...
Wspieramy 2022-10-21T15:17:49+00:00

TVN Turbo Rally Team

Auto Partner SA, wyłączny dystrybutor marki MaXgear, został oficjalnym sponsorem zespołu rajdowego TVN TURBO RALLY TEAM w ramach tegorocznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski (RSMP) z najszybszym dziennikarzem za kierownicą – Łukaszem Byśkiniewiczem oraz Zbigniewem Cieślarem na fotelu pilota.

Czytaj dalej…

ROZPOCZYNAMY RAJDOWY SEZON 2024

2024-04-10|

BYŚKINIEWICZ I SIATKOWSKI W TOP 5 NA KAROWEJ!

2023-12-05|

BYŚKINIEWICZ I SIATKOWSKI WICEMISTRZAMI POLSKI RSMP 2023

2023-10-09|

ŻYCIOWY WYNIK PODCZAS WALKI O ZWYCIĘSTWO W RAJDZIE ŚLĄSKA

2023-09-14|

Wielka paka dla zwierzaków po raz drugi!

Po raz kolejny pracownicy centrali Auto Partner SA pokazali, że nie jest im obojętny los bezdomnych i porzuconych zwierząt. Dla tyskiego schroniska przygotowali sporą paczkę. Akcję wsparła również społeczność szkolna Zespołu Szkół nr 1 im. Gustawa Morcinka w Tychach.

 

Czytaj dalej…

Wielka paka dla zwierzaków już przekazana!

Los bezdomnych zwierząt nie jest obojętny pracownikom centrali Auto Partner SA. Zbiórka dla Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Tychach zakończyła się pełnym sukcesem!

Czytaj dalej…

#DzieciAPZmieniajaSwiat

Auto Partner SA postanowił sprawdzić, jak wyglądałyby rządy dzieci, i w dniu 1 czerwca na jeden dzień przekazał stery właśnie im – najmłodszym!

Czytaj dalej…

Komputery i akcesoria do nauki zdalnej

W pierwszym okresie po wybuchu pandemii SARS-CoV-2 i związanym z nim zamknięciem placówek edukacyjnych oraz przejścia w tryb zdalny, Auto Partner przyłączył się do akcji zapewnienia dostępu do zdalnej nauki najbardziej potrzebującym dzieciom.

Czytaj dalej…

Wsparcie finansowe dla tyskiego szpitala

Zarząd Auto Partner SA przekazał 50 000 zł Fundacji Cicha-Nadzieja na pomoc dla Szpitala Miejskiego w Tychach na najpilniejsze potrzeby w obliczu funkcjonowania placówki w warunkach pandemii wirusa SARS-CoV-2.

Czytaj dalej…

Wspieramy WOŚP

Co roku Auto Partner S.A. angażuje się w zbiórkę środków na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wystawiając na charytatywne aukcje swoje gadżety, narzędzia oraz specjalne zestawy MaXgear.

Nasza Szlachetna Paczka

Działamy wspólnie! W 2020 roku pracownicy zorganizowali Szlachetną Paczkę dla 68-letniej tyszanki, emerytowanej pielęgniarki.

Podczas akcji udało się zebrać 13 paczek z najpotrzebniejszymi artykułami – żywnością, środkami czystości, ubraniami czy elementami wyposażenia mieszkania.

Szkolenia z pierwszej pomocy i defibrylatory AED

Regularnie szkolimy pracowników z zakresu udzielania pierwszej pomocy, a w 2020 roku wyposażyliśmy nasze centrum logistyczno-dystrybucyjne w Bieruniu w 3 defibrylatory AED.

Czytaj dalej…

Na pomoc krzywdzonym zwierzętom

Organizacje prozwierzęce działające na rzecz ograniczenia bezdomności zwierząt i podejmujące się interwencji w ochronie ich życia otrzymały w ostatnich 2 latach samochody interwencyjne.

Czytaj dalej…

Program w ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii

Od września 2019 roku wspieraliśmy Olimpiadę Zwolnieni z Teorii, w ramach której funkcjonował nasz program tematyczny realizowany we współpracy z Fundacją ZWIERZ.

Czytaj dalej…

Fundacja Zwierz

Auto Partner SA od lat wspiera działania społeczne i charytatywne szczególnie w obszarze pomocy zwierzętom. Swoje główne aktywności podejmuje w bliskiej współpracy z Fundacją ZWIERZ wspólnie angażując się w akcje lokalne i ogólnopolskie. Wspiera też inne organizacje pozarządowe i osoby prywatne niosące pomoc czworonogom w potrzebie. 

Czytaj dalej…

Fundacja Zwierzęca Arkadia

Firma Auto Partner SA to nie tylko wsparcie dla firm z branży motoryzacyjnej. To również ogromna pomoc dla porzuconych i pokrzywdzonych czworonogów z Fundacji „Zwierzęca Arkadia”.

Czytaj dalej…

Silesia Automotive

Silesia Automotive to koło naukowe działające na Wydziale Transportu Politechniki Śląskiej w Katowicach i skupione na projekcie budowy bolidu wyścigowego klasy Formula Student. Jednym z generalnych sponsorów grupy jest Auto Partner SA.

Czytaj dalej…

TKS Auto Partner Tychy

Miło nam poinformować, że Auto Partner SA został tytularnym sponsorem męskiej sekcji Tyskiego Klubu Siatkarskiego na sezon 2017/2018. Na mocy podpisanej umowy, w nadchodzącym sezonie drużyna męska będzie nosiła nazwę TKS Auto Partner Tychy.

Czytaj dalej…
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska