Loading...
Jak wygląda proces rekrutacji 2022-03-02T00:37:11+00:00

Jak wygląda proces rekrutacji

Chcesz dołączyć do naszego zespołu – to łatwiejsze niż myślisz

1.

Zgłoś się!

Aplikuj na wybraną przez siebie ofertę, a my przeanalizujmy czy Twoje doświadczenie odpowiada profilowi stanowiska i naszym potrzebom biznesowym, skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na rozmowę.

2.

Przyjdź na spotkanie rekrutacyjne i daj się poznać!

Podczas spotkania w firmie lub online poznasz zakres obowiązków, warunki pracy oraz najważniejsze elementy kultury organizacyjnej. Na tym etapie spotkasz się także z bezpośrednim przełożonym.

Przygotuj się dobrze do rozmowy – to szansa, aby pokazać się z najlepszej strony 😊

P.S. Nasza rada: ubierz się schludnie, zapoznaj się z naszą organizacją oraz zakresem obowiązków na stanowisku, na które aplikowałeś/aś i pamiętaj o byciu punktualnym. Będzie miło, jeśli dzień wcześniej potwierdzisz swoją obecność. 😉

3.

Decyzja!

W czasie spotkania otrzymasz informację w jakim czasie możesz spodziewać się naszej decyzji. Niezależnie od wyniku otrzymasz informację zwrotną dotycząca Twojej kandydatury.

Jeśli otrzymałeś/aś informację, że zapraszamy Cię do współpracy – GRATULACJE!!!

Pozostaje jedynie ustalenie warunków i wyznaczenie terminu rozpoczęcia pracy.

4.

Zatrudnienie!

Witamy w AUTO PARTNER S.A.!!!

Poznaj nasz zespół rekrutacyjny:

Katarzyna LangeSpecjalista ds. Personalnych
Wygadana entuzjastka pracy z ludźmi, zawsze stara się znaleźć rozwiązanie i jest gotowa do pomocy. Z branżą HR związana od ponad 4 lat. Uwielbia aktywnie spędzać czas w towarzystwie innych osób. Prywatnie fanka Moto oraz social-mediów.
Natalia KosowskaSpecjalista ds. Personalnych
Entuzjastyczna i uśmiechnięta rekruterka z branżą HR związana od 2014 roku. Prywatnie mama małego Maksia, po pracy aktywna fanka pilatesu.
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska