Auto Partner SA. Auto Partner SA.
2 minut Branżowe, Wydarzenia

Syntetyczne podsumowanie targów w Kielcach

Festiwal Tuningu Mubi Dub It to obowiązkowy punkt w kalendarzu wszystkich miłośników samochodów poddanych tuningowi i nie tylko. W weekend 22 i 23 czerwca 2024 roku w Kielcach odbył  się wyjątkowy event o charakterze pikniku motoryzacyjnego, na którym prezentowane były następujące kategorie ze świata motoryzacji:

Odwiedzający, których było ponad 20 tys. mogli zobaczyć, dotknąć i poczuć perfekcyjnie zmodyfikowane samochody, które wymagają od ich właścicieli umiejętności mechanicznych i wyczucia smaku. Festiwal uświetniły gwiazdy z przestrzeni medialnej: Patryk Mikiciuk, Grzegorz Duda, Karol Jagoda, Robert Michalski, Adam Kwiatek, Paweł Gołąb i Patryk Piątek.

Czerwcowy festiwal jak zawsze dostarczył wielkich emocji, które zagwarantowali profesjonalni kierowcy lubujący się w jeździe „bokiem” na specjalnie zaaranżowanym torze. Widzowie mogli skorzystać z możliwości przejażdżki autami o mocy kilkuset koni mechanicznych z zawodowymi kierowcami w ramach Drift Taxi. Zapach palonej gumy, kłęby dymu i ryk silników przez dwa dni unosił się w powietrzu podczas kieleckiego święta motoryzacji.

ROOKS oraz The Tools Racing zaprezentowali się w strefie hardware, skupiając uwagę wielu mechaników i fanów motoryzacji. Największym zainteresowaniem cieszył się podnośnik ROOKS o mega niskim profilu – idealny do samochodów tuningowanych (OK-08.0004) oraz nowość i przedpremiera – jedyny w swoim rodzaju podnośnik OFF-ROAD 4 in 1 (OK-08.0006). Doskonałą skutecznością wykazały się również lampy ROOKS i boostery, bez których nie sposób odpalić auto po dwóch dniach pełnopasmowej muzyki z głośników (OK-03.0013 i OK-03.0019).

Festiwal Dub It to doskonałe miejsce do promocji marki ROOKS wśród szerokiego grona odbiorców mocno związanych z samochodami i ukierunkowanych na motoryzację. Przypomnę, ponad 20 tys. widzów to doskonały rezultat. Liczne konkursy prowadzone na stoisku ROOKS, off-roadowa wyścigówka ATV w barwach ROOKS oraz niepowtarzalny dźwig na platformie ciężarowej przyciągały wielu odwiedzających i klientów.

Podziel się tą informacją ze znajomymi!

Więcej aktualności

Czas na wyjazdową rundę RSMP na Słowacji!
2 minut

Czas na wyjazdową rundę RSMP na Słowacji!

Zawodnicy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski w tej chwili nie mają wakacji. Udają się na Słowację do Koszyc, gdzie swoją bazę ma czwarta runda krajowego czempionatu. Pięćdziesiąta jubileuszowa edycja słowackiego klasyka powróciła do kalendarza RSMP po trzech latach przerwy. Na starcie…

Psiaki w Auto Partner SA zawsze mile widziane!

Psiaki w Auto Partner SA zawsze mile widziane!

Kolejny Dzień Zabierania Psa do Biura za nami! Cieszymy się, że jak co roku akcja spotkała się z szerokim odzewem i PSYjaciele pojawili się nie tylko w centrali i filiach AP w Polsce, ale i w Pradze. Razem z naszymi…

Auto Panorama 2/2024 – dostępny nowy numer
1 minuta

Auto Panorama 2/2024 – dostępny nowy numer

Miło nam poinformować, że na stronie www.autopartner.com/auto-panorama dostępne jest elektroniczne wydanie drugiego tegorocznego numeru Auto Panoramy. Wakacyjny numer Auto Panoramy, który macie przed sobą, jak zwykle pełen jest ciekawych artykułów, porad dla mechaników, informacji o nowościach produktowych od naszych dostawców oraz podsumowań minionych…