Motocyklowe łożysko koła 2017-10-26T09:03:26+00:00

Motocyklowe łożysko koła

Koło motocykla to odrębny skomplikowany mechanizm, który prócz podstawowych elementów, tj. opony, dętki i felgi, wyposażone jest także w nieco mniej widoczne systemy. Jednym z nich są łożyska koła. Te małe elementy, schowane gdzieś w środku piasty łożyskowej, są odpowiedzialne za obracanie się kół, a co za tym idzie, za poruszanie się pojazdu. W naszej ofercie posiadamy łożyska koła do motocykla o różnych rozmiarach, typach i od różnych producentów. Jeśli chodzi o ten ostatni wyznacznik, to dbamy o to, aby firmy, z którymi współpracujemy, pochodziły tylko z czołówki rankingu branży motoryzacyjnej. Jesteśmy importerem części z pewnych i sprawdzonych źródeł. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że zakupione produkty to tylko najlepsze jakościowo materiały, wykonane przy pomocy najnowszych technologii. Kupując łożysko kół, klient powinien być zorientowany w jego rozmiarze – numery na łożyskach i simeringach muszą się zgadzać. Przydatna może także okazać się informacja o marce i producencie łożysk dedykowanych dla konkretnego motocykla. Na rynku istnieją tańsze zmienne części motocyklowe, jednak należy pamiętać, że oryginalne części od sprawdzonych marek będą trwalsze i, co najważniejsze, bezpieczniejsze w użytkowaniu.

Postaw na sprawdzonego importera łożysk kół do motocykli!

Każde łożysko koła do motocykla z naszej oferty zostało wyprodukowane w oparciu o wytyczne spełniające wszystkie standardy bezpieczeństwa i funkcjonalności, dlatego decydując się na zakup, możesz mieć pewność, że stawiasz na sprawdzony produkt. Łożysko koła motocykla to szczególny element w swojej kategorii, ponieważ w tym przypadku istotny staje się luz osiowy, który jest konieczny ze względu na specjalną tuleję dystansową usytuowaną pomiędzy wewnętrznymi bieżniami łożysk. To właśnie dlatego istotne jest to, aby łożyska koła do motocykla były odpowiednio dobrane.

Jesteśmy importerem, ale także pracujemy jako dystrybutor łożysk, części oraz akcesoriów samochodowych i motocyklowych w całym kraju, oraz poza jego granicami. Filie naszej sieci dystrybucji znajdują w większości polskich miast oraz w kilku miejscach w Niemczech, Austrii, Czechach czy na Węgrzech i Litwie. Oferujemy tylko najlepsze jakościowo produkty i części motocyklowe od najlepszych firm na rynku.

Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska