Motocyklowe łożyska główki ramy 2017-10-25T14:31:39+00:00

Motocyklowe łożyska główki ramy

Wbrew pozorom kierownica motocykla lub innego jednośladu powinna być traktowana jako odrębny system, ponieważ na jej funkcjonalności składa się nie tylko drążek i sama kierownica, ale także nieco mniej widoczne, ale nie mniej ważne elementy. Jednymi z nich są łożyska główki ramy. To małe części usytuowane w środku piast kierownicy. Trzeba zwrócić uwagę, że to właśnie one są odpowiedzialne na prawidłowe poruszanie się kierownicy. Posiadamy w swojej ofercie różne łożyska główki ramy. Te elementy różnią się zazwyczaj rozmiarem, który można poznać po numerze wybitym na łożysku i simeringu. Kupujący powinien być zorientowany w numerze, a dodatkowym atutem będzie wiedza o marce i typie łożysk, jakie dedykowane są dla danego pojazdu.

Jako kompleksowy importer i dystrybutor części do samochodów i motocykli posiadamy w swojej ofercie motocyklowe łożyska główki ramy tylko od najlepszych producentów z branży motoryzacyjnej. Współpracujemy z takimi topowymi markami jak Centauro i Optimal. Dzięki połączeniu najlepszych jakościowo materiałów, doskonale wyposażonych laboratoriów i hal produkcyjnych oraz nowoczesnych technologii produkcji, powstają części, które trafiają do nas, a następnie do Waszych pojazdów. To właśnie dlatego kupujący tak chętnie wybierają naszeprodukty. Jesteśmy dystrybutorem i importerem części do motocykli i samochodów na całą Polskę oraz w kilku krajach zagranicznych.

Wybierz łożyska główki ramy oraz inne części do motocykla z naszej oferty i miej pewność, że będą one funkcjonalne i długowieczne. Postaw na Auto Partner SA, dystrybutora oferującego części motocyklowe od sprawdzonych producentów w branży.

Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska