Auto Partner SA. Auto Partner SA.
1 minuta Wspieramy, Z życia firmy

Meble w prezencie dla dzieciaków

Czerwcowa akcja Fundacji Auto Partner w Ośrodku Pomocy Dziecku i Rodzinie w Czechowicach-Dziedzicach zakończyła się sukcesem!

Podzieleni na 6 ekip, pełni zapału, wyposażeni we wszystkie potrzebne sprzęty, 4 czerwca ruszyliśmy urządzać pokoje Oliwki i Dominiki, Julki, Patrycji, Dawida i Olisia, Krystiana, Seby i Kuby. Dzieci pracowały razem z nami, były również świetnymi przewodnikami na miejscu. Starsze nie bały się używać wkrętarek czy młotków, a młodsze sprzątały kartony albo były zajęte ćwiczeniem ciosów karate na styropianowych elementach chroniących meble w czasie transportu.

Powszechny chaos (i hałas 😉) nie przeszkodził w pracy i w ciągu 5 godzin udało się złożyć wszystkie meble! Dzieci od razu zaczęły wycierać półki i chować do nich swoje ubrania, a ten widok był ukoronowaniem ciężkiej pracy.

ODPiR ugościł ekipę Auto Partner domowym obiadem i ciastem, a my na zakończenie dnia zaserwowaliśmy wszystkim zasłużoną nagrodę – pyszną pizzę! Dzięki zbiórce każdy z podopiecznych otrzymał od nas paczkę ze słodyczami i drobnymi gadżetami.

Dziękujemy wszystkim pracownikom z Centrali AP oraz filii w Bielsku-Białej za ogromne serca i udział w akcji z okazji Dnia Dziecka! Niech radość z tego dnia zostanie z Wami na długo!

✅ 23 wolontariuszy z AP (i 1 spoza AP!)

✅ 5 godzin pracy

✅ 22 złożone meble

✅ 6 urządzonych pokojów

… i tysiące uśmiechów, uścisków od szczęśliwych dzieciaków! 💓

Podziel się tą informacją ze znajomymi!

Więcej aktualności

Konferencja MaXserwis i MaXserwis Premium MOTUL 2024
3 minut

Konferencja MaXserwis i MaXserwis Premium MOTUL 2024

Połowa roku jeszcze nie nastała, a Konferencja MaXserwis i MaXserwis Premium MOTUL jest już wspomnieniem. W tym roku zaprosiliśmy naszych klientów w dwa niesamowite miejsca. Konferencja wschodnia odbyła się w Hotelu Warszawianka w Jachrance z pięknym widokiem na Zalew Zegrzyński.…

Nowość w ofercie Auto Partner SA – AS Catalyst
1 minuta

Nowość w ofercie Auto Partner SA – AS…

Oferta Auto Partner SA została poszerzona o produkty marki AS Catalyst. Firma AS została założona w 1973 roku i wywodzi się z produkcji tłumików i elementów układu wydechowego. W 1996 roku firma dokonała strategicznej zmiany oferty produktowej i do swojego…

Auto Panorama 1/2024 – dostępny nowy numer
1 minuta

Auto Panorama 1/2024 – dostępny nowy numer

Miło nam poinformować, że na stronie www.autopartner.com/auto-panorama dostępne jest elektroniczne wydanie pierwszego tegorocznego numeru Auto Panoramy. Miło, że jesteście z nami w tych pięknych wiosennych okolicznościach. Przed Wami pierwsze tegoroczne wydanie Auto Panoramy, a w niej sporo ciekawych artykułów, garść porad i cennych…