Auto Partner SA. Auto Partner SA.

Klocki i szczęki hamulcowe do motocykli

Hamulce należą do najważniejszego i zarazem podstawowego wyposażenia każdego pojazdu. Są one szczególnie ważne w motocyklach, które rozwijają bardzo duże prędkości, często większe niż samochody. Dlatego ważne jest, aby klocki i szczęki hamulcowe były w zupełności sprawne. Jednak w momencie, gdy motocyklowe klocki i szczęki hamulcowe wymagają wymiany, przed ich posiadaczami powstaje trudny wybór spośród szerokiej gamy akcesoriów i sprzętów. Inne wymagania bowiem mają motocykle sportowe, inne off-roadowe, a jeszcze inne skutery. Dlatego warto podczas wyboru klocków hamulcowych do motocykli zapoznać się z wymaganiami i dobrać odpowiednie do naszego modelu.

Właściciele motocykli, gdy wymieniają klocki i szczęki hamulcowe, często popełniają jeden błąd – dobierają klocki dostosowane do motocykli wyczynowych, sugerując się tym, że takim manewrem poprawią ich skuteczność i kontrolę nad motocyklem lub odwrotnie, dobierają zbyt słabe klocki do możliwości motocykla. W przypadku nieprawidłowego doboru zamontowane klocki okażą się po prostu nieskuteczne. Dlatego przy doborze klocków warto skorzystać z pomocy specjalistów.

Dystrybutor części Auto Partner SA w swojej ofercie posiada nie tylko motocyklowe klocki i szczęki hamulcowe, ale również szeroki wybór innych części motocyklowych oraz samochodowych, dzięki czemu w jednym miejscu mają Państwo możliwość zakupienia wysokiej jakości części oraz akcesoriów do swoich pojazdów. Auto Partner to sprawdzony importer części, który cieszy się zaufaniem wielu klientów, więc zachęcamy do zapoznania się z oferowanym asortymentem, a w razie problemów z doborem odpowiednich części, mogą Państwo skorzystać z pomocy naszych specjalistów.