Auto Partner SA. Auto Partner SA.

Filtry motocyklowe

Chociaż sezon wiosenny to najlepszy czas na dokonanie przeglądu jednośladów, to także w pozostałe pory roku warto zadbać choćby o filtry motocyklowe. Oczywiście przy wymianie tak ważnej części, jaką są filtry do motocykla, należy kierować się przebiegiem, uwzględniając warunki jazdy. Im trudniejsze, tym wymiana powinna następować częściej. Sprawne filtry motocyklowe – filtry powietrza, paliwa i oleju – gwarantują dłuższą żywotność jednostki napędowej oraz bezpieczeństwo. Bez względu na markę, wielkość czy wiek motocykla, warto dbać o regularną wymianę filtrów. Jako oficjalny importer i dystrybutor najlepszych światowych marek gwarantujemy jakość, szeroki wybór oraz korzystne ceny.

Motocyklowe filtry oleju

W silnikach motocyklowych pracujących z bardzo wysokimi wartościami obrotów na minutę szczególnie ważna jest regularna wymiana oleju. Co oczywiste, nowy środek smarny nie wystarczy. Trzeba jeszcze dobrać odpowiednie filtry motocyklowe do oleju, które występują w motocyklach o średniej i większej pojemności skokowej. Jako dystrybutor produktów najlepszych producentów wytwarzających zamienniki gwarantujemy odpowiednią jakość w konkurencyjnych cenach. Nasze propozycje obejmują zarówno filtry uniwersalne, pasujące do wielu typów motocykli, jak również filtry do motocykli określonej marki czy linii modelowej.

Filtry powietrza

Filtry motocyklowe to także filtry powietrza. W zależności od rodzaju motocykla, stylizacji i przeznaczenia dostępne są filtry powietrza o zróżnicowanych kształtach: od owalnych, poprzez cylindryczne, do prostopadłościennych oraz o kształcie niegeometrycznym. Jako dystrybutor i importer markowych podzespołów mamy w ofercie zarówno filtry powietrza papierowe, jak również wykonane z włókniny, mieszane (włóknina i papier) oraz filtry gąbkowe. Te ostatnie szczególnie polecane są do motocykli cross i enduro.

Filtry paliwa do motocykli

Filtry do motocykla to także filtry paliwa, które gwarantują, że żadne ewentualne nieczystości nie dostaną się do wnętrza jednostki napędowej. Brak regularnej wymiany tego podzespołu łączy się z szybszym zużywaniem się silnika. Dlatego tak ważna jest regularna wymiana, w naszym kraju nawet częściej niż określa to producent jednośladu.