Z PSAMI W BIURZE. TAK SIĘ DA!

Doskonale wiemy, że czworonożni przyjaciele rozjaśniają nawet najlepsze dni. Są świetnymi towarzyszami nie tylko w naszym czasie wolnym, ale i podczas pracy. 24 czerwca 2021 r. w centrali Auto Partner SA obchodziliśmy Dzień Zabierania Psa do Pracy – święto celebrowane na całym świecie.

Dla niektórych był to biurowy debiut, a dla innych standardowy dzień. Choco, Gucio, Karol i Nero, bo o nich mowa, spróbowali swoich sił w pracy biurowej. Okazało się, że poszło im znakomicie! Znany już wszystkim pracownikom półroczny Nero zaopiekował się swoim starszym kolegą, 12-letnim Karolem – owczarkiem greckim – i pokazał mu piętro budynku A. W budynku B/C z kolei zadebiutował 9-miesięczny jamnik krótkowłosy Choco, który okazał się niezwykle towarzyski. Najmniejszy i najbardziej spokojny był za to 11-letni miniaturowy york Gucio – również i jemu nie są obce biura AP.

Obecność psa w pracy ma wiele zalet, a przede wszystkim pomaga (i to nie tylko właścicielowi!) zmniejszyć stres i poprawić samopoczucie. Dzień Zabierania Psa do Pracy, który obchodzony jest od lat 90. XX wieku, jest ukłonem w stronę psów towarzyszących nam na co dzień i czekających na każdy nasz powrót do domu. Ma pokazać, że pies nie jest meblem, elementem mieszkania, a istotą bardzo społeczną. Istnieje także inny wymiar akcji – ma zachęcić do adopcji zwierząt ze schronisk. Zwrócić uwagę na ich potrzeby i oczekiwanie na nowy dom.

Galeria

2021-06-29T10:44:22+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska