WYJĄTKOWI SPECJALIŚCI W AUTO PARTNER

Nowe grono dokładnie 50 specjalistów zasiliło szeregi Auto Partner SA. Specjaliści są wyjątkowi, bo mają cztery łapy i ich zadaniem jest dbać o dobry nastrój wszystkich wokół!

W środę 28 czerwca pracownicy Auto Partner SA włączyli się w firmową akcję zabierania psa do pracy. Jak się okazało, czworonożni przyjaciele odwiedzili nie tylko centralę Spółki, ale i jej oddziały. Dla niektórych był to biurowy debiut, inni natomiast znają niemal każdy kąt biura swojego właściciela.

Najmłodszy psi „specjalista” miał zaledwie 6 tygodni, najstarszy… 16 lat! Choć nowi pracownicy różnili się jeszcze rasą, wielkością, imieniem (choć trafiły się dwa Prezesy!), to jednak cel przyświecał im jeden – poprawić samopoczucie nie tylko pracowników, ale i klientów Auto Partner SA.

Wszystkim pracownikom dziękujemy za wzięcie udziału w tegorocznej akcji. Ilość uwolnionych endorfin zostanie z nami na długo! Przypominamy też, że czworonożnego towarzysza można zabierać do AP na co dzień, nie tylko od święta.

Dla każdego czworonożnego gościa przygotowaliśmy małą niespodziankę od BAYLABEL (www.baylabel.pl)!

Obecność psa w pracy ma wiele zalet – pomaga (i to nie tylko właścicielowi!) zmniejszyć stres i poprawić nastrój. Dzień Zabierania Psa do Pracy, który obchodzony jest od lat 90. XX wieku, jest ukłonem w stronę psów towarzyszących nam na co dzień i czekających na każdy nasz powrót do domu. Ma pokazać, że pies nie jest meblem, elementem mieszkania, a istotą bardzo społeczną. Istnieje także inny wymiar akcji – ma zachęcić do adopcji zwierząt ze schronisk oraz zwrócić uwagę na ich potrzeby i oczekiwanie na nowy dom.

Galeria

2023-06-29T14:35:21+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska