WIELKI FINAŁ AP EXPERT 2019!

1 lutego rozpoczęły się zmagania klientów Auto Partner w promocji AP EXPERT, w której najlepszy mechanik otrzymuje prestiżowy tytułu „Wybitny Wśród Ekspertów”. Zdobywać punkty można było na kilka sposobów: rozwiązując 6 comiesięcznych testów wiedzy czy dokonując zakupów w sieci sprzedaży dystrybutora.

Tylko 150 finalistów z największą ilością punktów zostało zaproszonych do walki o pulę nagród o wartości prawie pół miliona złotych, w tym samochód SEAT Arona FR 1,5 TSI 150 KM, a także do wzięcia udziału w niesamowitym evencie AP EXPERT.

Tegoroczna 6. edycja promocji odbędzie się w dniach 6-8 września 2019 r. w Hotelu Warszawianka i na Torze Modlin. Zmagania finałowe zostały podzielone na dwa etapy – Finał Teoretyczny, który odbędzie się w piątkowe popołudnie i wyłoni najlepszych 10 uczestników, którzy następnie w sobotę zmierzą się w drugim etapie, czyli Finale Praktycznym na Torze Modlin.

Dla wszystkich uczestników, oprócz walki o pulę nagród i prestiżowy tytuł „ Wybitny Wśród Ekspertów”, przygotowaliśmy także moc atrakcji na torze rajdowym: przejazdy na torze sportowym za kierownicą Ferrari 458 czy BMW M4 Compention, szkolenie z bezpiecznej jazdy, a wszystko w towarzystwie gwiazd sportów rajdowych: Leszka Kuzaja, Marcina Turskiego i Jarka Kazberuka. Dla kobiet także przygotowaliśmy plan na doskonały weekend – na wszystkie panie czekają warsztaty z tworzenia naturalnych kosmetyków i rejs statkiem po pięknym Jeziorze Zegrzyńskim. Całość eventu poprowadzi znakomity konferansjer i dziennikarz Ireneusz Bieleninik.

Wieczorna Gala to także bardzo ważny punkt w agendzie Wielkiego Finału. Oprócz znakomitej kuchni i świetnej muzyki zapewnimy doskonały humor, w który wprowadzi nas Marcin Daniec oraz zespół Żuki, a punktem kulminacyjnym będzie wręczenie nagród i ogłoszenie zwycięzcy promocji AP EXPERT 2019.

Zapowiada się niezapomniany weekend!

www.apexpert.pl

Partnerami tegorocznej edycji AP EXPERT są:
Partnerzy tytularni: Bosch, Castrol, ZF (SACHS, LEMFÖRDER, TRW), MaXgear, Mann-Filter
Partnerzy główni: Meyle, Febi, Quaro, Continental ContiTech, SKF, Valeo, NK, Schaeffler (LuK, INA, FAG, Ruville), NRF, Rymec, Philips, Textar, Hella, Delphi Technologies, Magneti Marelli
Partnerzy techniczni: NGK, Bilstein, Motul, Sasic
Partner medialny: AutoExpert

2019-08-30T12:44:27+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska