WEBKATALOG MOTOCYKLOWY JEST JUŻ DOSTĘPNY

  • autopartner

Miło nam poinformować, że od kwietnia 2018 roku elektroniczny katalog części Auto Partner – WEBKatalog – został rozszerzony o dodatkową zakładkę, w której znajdują się wszystkie części motocyklowe dostępne w sprzedaży Auto Partner.

Jak skorzystać z nowej funkcjonalności katalogu? Po zalogowaniu należy wybrać zakładkę DANE WG POJAZDU, a następnie ikonę motocykla lub od razu przejść do zakładki CZĘŚCI DO MOTOCYKLI. Następnie z listy należy wybrać kolejno MARKĘ, MODEL, POJEMNOŚĆ, WERSJĘ oraz ROCZNIK motocykla. Po dokonaniu wyboru rozwinie się drzewko części, gdzie zostały podpięte wszystkie towary z oferty. Po wyborze odpowiedniej grupy towarowej wyświetli się lista towarów podpiętych. Po prawej stronie panelu zamówień wyświetlane są zamienniki, które również można zamówić bezpośrednio z tego miejsca.

Prace nad katalogiem ciągle trwają i w najbliższym czasie wprowadzone zostaną dodatkowe udogodnienia, jak:
■ sortowanie pojemności rosnąco od najmniejszej,
■ filtrowanie pojazdów w różnej kolejności, według różnych parametrów,
■ autouzupełnianie tekstu po wpisaniu nazwy modelu pojazdu.

Warto wspomnieć, że katalog opracowany został samodzielnie przez dział motocyklowy AP i do użytku została oddana jego pierwsza wersja, dlatego w przypadku problemów z korzystaniem z katalogu bądź gdy nasuną się Państwu jakieś sugestie dotyczące jego funkcjonalności, zapraszamy do kontaktu z działem motocyklowym Auto Partner dostępnym pod numerem telefonu 697 160 003 lub adresem e-mail dzial.motocyklowy@autopartner.com.

2018-10-09T11:54:32+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska