VIP TO TRIP 2022 – NOWY PARTNER GŁÓWNY

Miło nam poinformować, że od początku sierpnia do grona partnerów głównych promocji VIP TO TRIP dołączyła firma VARTA.

Wszystkie zakupy dokonane na towarach tej marki od 1 sierpnia 2022 roku włącznie będą liczone zgodnie z mnożnikiem przysługującym tej grupie partnerów – czyli mnożone będą razy 2,5. Mimo że VARTA jest dostawcą wyłącznie akumulatorów, zakupu tych produktów nie dotyczą żadne ograniczenia.

Promocja VIP TO TRIP to długoterminowa akcja promocyjna skierowana do klientów Auto Partner SA, która organizowana jest przy wsparciu licznego grona partnerów. Zwycięzcy mają możliwość wyruszyć na tygodniowy wyjazd szkoleniowy dla dwóch osób w jedno z trzech proponowanych miejsc. W tegorocznej odsłonie promocji uczestnicy ścigają się między sobą o zajęcie odpowiedniego miejsca w rankingu. Żeby umożliwić rywalizację również mniejszym klientom, którzy w starciu z tymi największymi mieliby nikłe szanse, wszyscy uczestnicy zostali podzieleni na trzy grupy obrotowe, wyliczone na podstawie wysokości wcześniejszych zakupów, i w swoich grupach pną się po szczeblach rankingów, by znaleźć się w gronie zwycięzców nagradzanych wyjazdem szkoleniowym.

Rankingi wyliczane są na podstawie wysokości skumulowanych obrotów dokonanych na towarach partnerów akcji i zmieniają się dynamicznie wraz z zakupami pozostałych uczestników. Zacięta rywalizacja trwać będzie do samego końca. A co czeka w tym roku na zwycięzców? Uczestnicy z topowych miejsc zostaną zaproszeni do wyruszenia w niezapomnianą podróż na egzotyczny Mauritius, by wypocząć w miejscu, które przez wielu określane jest rajem na ziemi. Następne miejsca w kolejności otrzymają możliwość wyboru – czy wolą wyjechać do Hiszpanii, by zrelaksować się na słonecznych plażach, czy do Włoch, by w idealnych warunkach poszusować po zaśnieżonych stokach Dolomitów. Co w sytuacji, gdy zwycięzca nagrody nie będzie mógł skorzystać z wyjazdu? Nic straconego! Nagrodę można wymienić na voucher do biura podróży Itaka o wartości zależnej od zajętego miejsca.

Uczestnicy mogą śledzić swoje postępy i aktualnie zajmowane miejsce w rankingu na dedykowanej platformie. Tam też znajduje się informacja o przypisanej grupie obrotowej oraz krótkie opisy poszczególnych wyjazdów.

Promocja trwa od 1 maja 2022 r. do 31 stycznia 2023 r. Szczegóły oraz regulamin dostępne są na platformie www.viptotrip.pl oraz u przedstawicieli handlowych.

Zapraszamy!

Partnerami tegorocznej edycji VIP TO TRIP są:
Partnerzy tytularni: MaXgear, Bosch, MEYLE, ATE, ZF (Sachs, Lemförder, TRW), Quaro.
Partnerzy główni: ROOKS, febi, Castrol, Schaeffler (LuK, INA, FAG), MANN, NRF, Continental, Textar, KYB, NK, Delphi Technologies, Valeo, SKF, VARTA.
Partnerzy techniczni: Osram, Blue Print, NGK NTK, RYMEC, FAI, Japanparts.

2022-08-02T10:47:38+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska