STEEL RING 2019 – MISTRZOSTWA AUTO PARTNER PROFESJONALNYMI GOKARTAMI

W miniony weekend mieliśmy przyjemność zaprosić klientów, którzy brali udział w promocji „Obudź emocje”, na profesjonalny tor Steel Ring w Czechach, gdzie zmierzyli się w Mistrzostwach Auto Partner profesjonalnymi gokartami.

 

Dwudniowy wyjazd rozpoczęliśmy od integracyjnej kolacji, podczas której nasi zawodnicy mieli możliwość poznania konkurentów. Niedzielny poranek rozpoczęliśmy od przygotowania technicznego i upewnienia się, że całość imprezy przebiegnie właściwie, poznając zasady bezpieczeństwa. Uczestnicy zostali podzieleni na grupy i w pierwszej połowie dnia najpierw zapoznawali się z torem, a potem walczyli o najlepsze czasy, które dały im odpowiednie miejsca startowe we właściwym wyścigu.

W kolejnej rundzie czasy przejazdów pozwoliły na wyłonienie 5 grup finałowych, w których to zawodnicy ścigali się już o najwyższe miejsca. Tym samym w każdej grupie od E do A wyróżnionych zostało 3 zawodników, którzy z dumą stawali na podium. Najlepszymi z najlepszych okazali się być zawodnicy grypy A, a wśród nich Tomáš Kloc na trzecim miejscu, Michal Volek na drugim miejscu oraz Łukasz Oleś, który zdołał prześcignąć wszystkich.

Zmęczenie i uśmiech na twarzach naszych klientów pod koniec niedzieli pokazały nam, że motoryzacyjne emocje i rywalizacja dały im sporo radości.

Sponsorami promocji byli: Blue Print, Kolbenshmidt, Pierburg oraz Victor Reinz.

 

Galeria

2019-09-25T09:02:11+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska