RAZEM DLA DZIECI Z ODESSY

Czerwiec to wyjątkowy miesiąc, w którym skupiamy się i myślimy o dzieciach. Dla nich to koniec roku szkolnego, początek wakacji. Jako Auto Partner SA w tym roku pomyśleliśmy o tych, których codzienność od ponad roku to strach i wojna.

Auto Partner SA od lutego 2022 roku zaangażowany jest w niesienie pomocy Ukrainie – zarówno na terenach objętych wojną, jak i uchodźcom, którzy dotarli do naszego kraju. W tym roku skupiliśmy się na najmłodszych beneficjentach Centrum Pomocy Humanitarnej w Odessie. Pod opieką centrum są dzieci, które straciły rodziców, i dzieci, które uciekły z terenów objętych działaniami zbrojnymi.

Z myślą o tych dzieciach pracownicy Centrali AP w Bieruniu zebrali zabawki, akcesoria sportowe oraz artykuły papiernicze, natomiast Zarząd Auto Partner SA zdecydował o zakupie żywności i środków higienicznych. Wszystkie produkty (15 palet) udało się dostarczyć do filii Auto Partner w Rzeszowie, która od lutego 2022 r. jest nieocenionym ogniwem w dostawach pomocy do Ukrainy. Stamtąd część palet od razu wyjechała do Lwowa, a następnie do Odessy dzięki zaangażowaniu ukraińskich przyjaciół z Fundacji „Bratnie Serce”.

Dla Spółki to także bardzo ważne wydarzenie – to pierwsza akcja zarejestrowanej w maju br. Fundacji Auto Partner. Fundacja powstała z okazji 30-lecia Auto Partner SA, a jej głównym celem jest przede wszystkim niesienie pomocy społecznej, działalność charytatywna i edukacyjna.

Galeria

2023-06-21T08:21:38+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska