PRACOWNICY ZE ŚWIĄTECZNĄ INICJATYWĄ

Ponad 20 osób potrzebujących otrzyma wymarzone świąteczne prezenty dzięki pracownikom Centrali Auto Partner. Jak zrodziła się ta piękna inicjatywa?

Wszystko zaczęło się w Dziale Zakupów. – W tym roku postanowiłam zorganizować zbiórkę na przygotowanie prezentów dla osób potrzebujących z różnych stron Polski – mówi Marcelina Kowal, Order Manager. – Początkowo w akcję zaangażowałam kilka osób ze swojego działu, ale bardzo szybko nastąpiła „reakcja łańcuchowa” i dołączyli do nas kolejni: Dział DRR, Dział Faktur, Dział Poczty oraz Dział Marketingu i Reklamy – dodaje.

Prezenty przygotowano dla osób z niepełnosprawnościami, osób starszych i schorowanych – podopiecznych ośrodków czy domów pomocy społecznej, a także dla domu samotnej matki. Beneficjenci wybrani zostali w ramach akcji „Tak niewiele” prowadzonej przez Fundację Małych Stópek.

W wymarzonych świątecznych paczkach, które stworzyli pracownicy AP, znalazły się m.in. kosmetyki, słodycze, artykuły tekstylne, zabawki czy sprzęty elektroniczne – słuchawki, radyjka, latarki. Drobiazgi, które z pewnością wywołają uśmiech i zachwyt na twarzach obdarowanych.

Dziękujemy Marcelinie oraz wszystkim, którzy włączyli się w tę piękną akcję – jesteśmy z Was dumni!

Galeria

2021-12-21T10:29:41+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska