ÓSMA EDYCJA AP EXPERT 2021 JUŻ ZA NAMI

AP EXPERT to strategiczna promocja Auto Partner SA skierowana do klientów warsztatowych, która rozpoczęła się 1 lutego i zakończyła 30 września 2021 r.

Klienci przez cały czas trwania eliminacji zdobywali punkty za zakupy towarów partnerów akcji w sieci sprzedaży Auto Partner, a także za poprawne rozwiązywanie testów on-line, które sprawdzały ich poziom wiedzy z zakresu mechaniki pojazdowej. Każdy uczestnik musiał rozwiązać minimum 3 testy, by móc zakwalifikować się do Wielkiego Finału.

Po wyłonieniu 150 najlepszych uczestników w trakcie eliminacji, 14 października odbył się Finał Teoretyczny w formie on-line, który z kolei wyłonił finalistów Dużego i Małego Finału – czyli dziesięciu najlepszych z najlepszych, którzy następnie zmierzyli się w Finale Praktycznym, by poznać „Wybitnego Wśród Ekspertów” ósmej edycji promocji.

Emocje sięgały zenitu, gdy 23 października w samo południe powitaliśmy naszych gości w siedzibie Auto Partner w Bieruniu przy ul. Ekonomicznej 20. Z uwagi na warunki epidemiologiczne zaprosiliśmy tylko 10 finalistów wraz z osobami towarzyszącymi oraz wszystkich partnerów akcji. Pomimo mało łaskawej aury, wszyscy w znakomitych humorach przybyli, by walczyć o nagrodę główną oraz pozostałe nagrody, a także, by kibicować i być częścią Wielkiego Finału AP EXPERT 2021.

Oprócz Finału Praktycznego, do którego zadania przygotowywali nasi partnerzy tytularni i główni, nie zabrakło motoryzacyjnych atrakcji. Od wczesnych godzin porannych był z nami Łukasz Byśkiniewicz ze swoją rajdową Fiestą, a na tych, którzy pragnęli zasiąść za kierownicą rajdowego samochodu w wirtualnej rzeczywistości, czekała strefa symulatorów.

Kilku szczęśliwców miało nie lada okazję, by zająć miejsce na prawym fotelu rajdówki Łukasza Byśkiniewicza i pokonać OS wokół centrum logistyczno-dystrybucyjnego Auto Partner – to dopiero spora dawka wrażeń! Obecność Łukasza, znanego kierowcy rajdowego, to wielka gratka dla miłośników rajdowych sportów, a także okazja do wspólnego zdjęcia i rozmów o motosporcie. Z kolei strefa symulatorów z ultrapanoramicznymi ekranami o proporcjach 32:9 i z rajdowym fordem fiestą R5 MKII również cieszyła się wielką popularnością. Każdy mógł poczuć emocje prawdziwego kierowcy rajdowego, który wygrał w promocji AP EXPERT, gdyż wirtualny ford startował w barwach nagrody głównej z logotypami wszystkich partnerów akcji. Najlepsi zostali nagrodzeni pucharami na Wieczornej Gali.

Wielkie wrażenie, głównie na finalistach-klientach, wywarło również zwiedzanie naszego magazynu, którego przestrzeń ponad 40 tysięcy m² oraz wysoki stopień automatyzacji wprawiał w zdumienie.

Niemniej jednak podstawowym celem, dla którego się spotkaliśmy, był Finał Praktyczny, czyli wykonanie przez każdego z uczestników Dużego i Małego Finału po pięć zadań praktycznych, których wynik miał zdecydować o ostatecznym rankingu ósmej edycji promocji AP EXPERT 2021 i wyłonieniu zwycięzcy, a było o co walczyć – do wygrania przewidziano nagrody o łącznej wartości ponad pół miliona złotych. Pogoda nas nie rozpieszczała – było zimno, był deszcz i wiatr, ale na szczęście emocje rozgrzewały na dobre. Zmagania Wielkiego Finału poprowadził znany już z tej roli znakomity dziennikarz i konferansjer Irek Bieleninik.

„Wybitnym Wśród Ekspertów” został Pan Damian Sobisz z firmy Adam-Serwis Adam Sobisz z Gdańska, który wielokrotnie uczestniczył już w finałach AP EXPERT, a nawet był laureatem pierwszej edycji. Powtórne zdobycie tego tytułu świadczy o niebywałych umiejętnościach i wiedzy zwycięzcy!

Oprócz wręczenia nagrody głównej ekspertowi z pierwszego miejsca w Dużym Finale pozostałym finalistom przyznano dziewięć nagród w postaci rabatów transakcyjnych na wyposażenie warsztatowe z oferty Auto Partner o wartościach zależnych od zajętego miejsca.

Ranking Finalistów:

 

Wieczorna Gala odbyła się w Hotelu Crystal Mountain w Wiśle, gdzie oprócz wyśmienitej kolacji nie zabrakło atrakcji artystycznych – występu kabaretu Chatelet, zespołu muzycznego Quintet, czyli pięknych skrzypaczek i niesamowitego wokalu, a prawdziwej magii wieczoru dodało wręczenie nagród i zabawa w casino, gdzie do późnych godzin nocnych goście próbowali swojego szczęścia w ruletce, black jacku czy pokerze.

Mamy nadzieję, że to ostania edycja AP EXPERT w tak okrojonym składzie, że za rok będziemy mogli spotkać się już z wszystkimi finalistami, bo wspólne zmagania w Finale Teoretycznym i późniejsze kibicowanie najlepszym w Finale Praktycznym mają wielką wartość – dostrzegliśmy to we wcześniejszych edycjach i liczymy, że do tego wrócimy, dlatego mówimy wszystkim: do zobaczenia w szerszym gronie za rok!

 

Partnerami tegorocznej edycji AP EXPERT byli:

Partnerzy tytularni: MaXgear, Quaro, Bosch, MEYLE, Sachs, Lemförder, Castrol
Partnerzy główni: Motul, TRW, Valeo, Febi, Blue Print, Textar, MANN, Schaeffler (LuK, INA, FAG, Ruville), SKF, Continental, NRF, Japanparts, Rymec, Varta, Total, Magneti Marelli, NK, Hella, Delphi Technologies
Partnerzy techniczni: ROOKS, AS, Pierburg, Kolbenschmidt, Bilstein, Victor Reinz, Ajusa
Patronat medialny: AutoEXPERT

Galeria

2021-11-15T08:41:17+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska