NOWOŚĆ W OFERCIE AUTO PARTNER – OLEJE I SMARY CASTROL CLASSIC

Miło nam poinformować, że Auto Partner SA poszerzył swoją ofertę o oleje do pojazdów zabytkowych – Castrol Classic. Aktualnie Auto Partner SA jest jedynym dystrybutorem sieciowym w Polsce, posiadającym w swojej ofercie ową markę produktów premium, dedykowaną do samochodów zabytkowych i klasycznych.

 

W ofercie Castrol Classic znajduje się szereg olei silnikowych, przekładniowych, smarów technicznych oraz dodatków do paliw, dedykowanych do pojazdów zabytkowych i klasycznych. Historia produktów Castrol Classic sięga przełomu XIX i XX wieku, kiedy to Charles Wakefield wyprodukował w swojej fabryce nowy środek smarny, który jak się później okazało, zrewolucjonizował całą gałąź motoryzacji, stając się synonimem rekordów prędkości i wytrzymałości.

Produkty Castrol Classic produkowane są z wykorzystaniem najnowszych technologii, przy zachowaniu odpowiednich receptur oraz rygorystycznych wymagań producentów pojazdów samochodowych. Castrol Classic jest właściwym wyborem dla fanów i kolekcjonerów pojazdów zabytkowych. Zapewnia optymalne warunki pracy silnika przy zachowaniu jego odpowiedniej ochrony.

Z pełną ofertą produktów Castrol Classic dostępną w Auto Partner SA zapoznać się można na www.autopartner.com, u przedstawicieli handlowych lub w najbliższym oddziale Auto Partner SA.

2019-07-15T10:54:09+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska