NOWA EDYCJA PROMOCJI VIP TO TRIP 2024

Początkiem roku wystartowała nowa edycja długoterminowej promocji VIP TO TRIP skierowanej do klientów Auto Partner SA organizowanej przy wsparciu licznego grona partnerów – dostawców dystrybutora. Jak co roku uczestnicy poznają dwa wyznaczone dla nich targety zakupowe, a ich realizacja umożliwiać będzie wzięcie udziału w wyjeździe szkoleniowym. W tym roku uczestnicy powalczą o wyjazd do Turcji i Wietnamu.

Na uczestników promocji czeka platforma www.viptotrip.pl, na której po zalogowaniu zobaczą dwa indywidualnie wyliczone dla siebie targety zakupowe. Zakupy towarów partnerów akcji pozwolą im zbliżyć się do założonych celów, a osiągnięcie jednego z nich jest gwarantem otrzymania nagrody – tygodniowego wyjazdu dla dwóch osób pełnego wrażeń i atrakcji.

Aby wyjechać z nami do urzekającej Turcji, uczestnicy muszą zrealizować pierwszy target zakupowy. Chętnych na pewno nie zabraknie, gdyż Turcja oprócz nadmorskich kurortów ma do zaoferowania bogatą kulturę, piękne widoki, urokliwe miejsca warte zobaczenia, wiele zabytków i niezliczone atrakcje turystyczne oraz pełną smaku kuchnię. Celem wypoczynkowym będzie Riwiera Turecka rozciągająca się wzdłuż wybrzeża Morza Śródziemnego, która obfituje w szerokie, piaszczyste plaże i wspaniałe górskie pejzaże. Zachwyca także bogatą roślinnością oraz wymarzoną wakacyjną pogodą – słońce świeci tu niemal przez okrągły rok.

Realizacja drugiego targetu zakupowego wymagać będzie trochę większego zaangażowania, ale za to wyjazd, który przygotowaliśmy, odpłaci z nawiązką za poniesione trudy. A na celowniku mamy niezwykły Wietnam – kraj, w którym znaleźć można oszałamiające krajobrazy, soczyście zieloną przyrodę, najpiękniejsze tarasy ryżowe, wiele ciekawych zabytków, a także ogromne, prężnie rozwijające się metropolie. W planach m.in. pełen wrażeń rejs po zatoce Ha Long, a także zwiedzanie dwóch stolic – Hanoi, stolicy politycznej i kulturalnej, oraz Ho Chi Minh, potocznie zwanej Sajgonem, stolicy biznesowej, będącej jednocześnie największym miastem kraju. Wietnam stanowi doskonałą mieszankę azjatyckiej kultury, tropikalnego klimatu, sympatycznych i uśmiechniętych ludzi oraz jednej z najlepszych kuchni świata.

Wyjazdy wyglądają zachęcająco? Zapraszamy zatem do udziału! Promocja trwa od 1 stycznia do 30 września 2024 r. Zaloguj się na www.viptotrip.pl i sprawdź zasady w regulaminie, poznaj swoje targety zakupowe i śledź na bieżąco postęp ich realizacji.

 
Partnerami tegorocznej edycji VIP TO TRIP 2024 są:
Partnerzy Strategiczni: ATE, Bosch, Continental, febi, Lemförder, MaXgear, MEYLE, Quaro, Sachs, TRW, ZF
Partnerzy Główni: Castrol, KYB, Magneti Marelli, MANN, NGK NTK, NK, NRF, Osram, ROOKS, RYMEC, Schaeffler (LuK, INA, FAG), SKF, Textar, Valeo
Partnerzy Techniczni: Blue Print, FAI, Meat & Doria, NARVA, Philips

2024-02-12T09:26:31+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska