NOWA EDYCJA PROMOCJI VIP TO TRIP 2022 WŁAŚNIE RUSZYŁA

Na początku maja wystartowała nowa edycja dobrze znanej i lubianej promocji VIP TO TRIP.

Jest to długoterminowa akcja organizowana przez Auto Partner SA przy wsparciu licznego grona partnerów, skierowana do klientów dystrybutora. Na zwycięzców czeka możliwość wyruszenia w tygodniową podróż w jednym z trzech proponowanych kierunków.

W tegorocznej odsłonie promocji klienci Auto Partner ścigają się między sobą o zajęcie odpowiedniego miejsca w rankingu. Żeby umożliwić rywalizację również mniejszym klientom, którzy w starciu z tymi największymi mieliby nikłe szanse, wszyscy uczestnicy zostali podzieleni na trzy grupy obrotowe, wyliczone na podstawie wysokości wcześniejszych zakupów, i w swoich grupach pną się po szczeblach rankingów, by znaleźć się w gronie zwycięzców nagradzanych wyjazdem szkoleniowym.

Rankingi wyliczane są na podstawie wysokości skumulowanych obrotów dokonanych na towarach partnerów akcji i zmieniają się dynamicznie wraz z zakupami pozostałych uczestników. Zacięta rywalizacja trwać będzie do samego końca. A co czeka w tym roku na zwycięzców? Uczestnicy z topowych miejsc zostaną zaproszeni do wyruszenia w niezapomnianą podróż na egzotyczny Mauritius, by wypocząć w miejscu, które przez wielu określane jest rajem na ziemi. Następne miejsca w kolejności otrzymają możliwość wyboru – czy wolą wyjechać do Hiszpanii, by zrelaksować się na słonecznych plażach, czy do Włoch, by w idealnych warunkach poszusować po zaśnieżonych stokach Dolomitów. Co w sytuacji, gdy zwycięzca nagrody nie będzie mógł skorzystać z wyjazdu? Nic straconego! Nagrodę można wymienić na voucher do biura podróży Itaka o wartości zależnej od zajętego miejsca.

Uczestnicy mogą śledzić swoje postępy i aktualnie zajmowane miejsce w rankingu na dedykowanej platformie. Tam też znajduje się informacja o przypisanej grupie obrotowej oraz krótkie opisy poszczególnych wyjazdów.

Promocja trwa od 1 maja 2022 r. do 31 stycznia 2023 r. Szczegóły oraz regulamin dostępne są na platformie www.viptotrip.pl oraz u przedstawicieli handlowych.

Zapraszamy!

Partnerami tegorocznej edycji VIP TO TRIP są:
Partnerzy tytularni: MaXgear, Bosch, MEYLE, ATE, ZF (Sachs, Lemförder, TRW), Quaro.
Partnerzy główni: ROOKS, febi, Castrol, Schaeffler (LuK, INA, FAG), MANN, NRF, Continental, Textar, KYB, NK, Delphi Technologies, Valeo, SKF.
Partnerzy techniczni: Osram, Blue Print, NGK NTK, RYMEC, FAI, Japanparts.

2022-05-19T12:50:45+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska