NOWA EDYCJA PROMOCJI VIP TO TRIP 2021 – LUKSUSOWY DUBAJ CZY TROPIKALNA KUBA?

Początkiem marca ruszyła kolejna odsłona długoterminowej i prestiżowej promocji VIP TO TRIP, organizowanej przez Auto Partner SA przy wsparciu licznych partnerów.

Promocja skierowana jest do klientów dystrybutora, a nagrodą, jak w poprzednich latach, będzie wyjazd szkoleniowy. Dla zwycięzców, którzy zamiast wyjazdu woleliby wybrać się na zakupy, przewidziano możliwość wymiany nagrody na jeden z atrakcyjnych bonów zakupowych.

W tym roku uczestnicy promocji po zalogowaniu do platformy www.viptotrip.pl zobaczą dwa targety zakupowe do zrealizowania na towarach partnerów akcji. Realizacja jednego z nich jest gwarantem otrzymania nagrody. Zakup niektórych marek jest szczególnie korzystny, gdyż ich produkty objęte są specjalnym premiowaniem, zwiększającym obroty uczestników.

Pierwszy target zakupowy wyznaczony jest na wyjazd do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Na uczestników tej wycieczki czeka tydzień spędzony w zapierającym dech w piersiach Dubaju, co stwarza idealne warunki na relaks i aktywne spędzanie czasu. Uczestników zaprosimy do 5-gwiazdkowego, nowoczesnego hotelu all inclusive, w którym niewątpliwą atrakcją jest bar na 31. piętrze z niesamowitymi widokami. Błękitne wody Zatoki Perskiej, przepiękne plaże o drobnoziarnistym piasku, imponujące, sięgające nieba wieżowce, luksus i bogactwo – to właśnie Dubaj.

Z kolei klienci, którzy zrealizują drugi target zakupowy, w nagrodę wyjadą na największą z Wysp Karaibskich – tropikalną Kubę. Ten chętnie odwiedzany przez turystów kraj kojarzy się przede wszystkim z gorącym klimatem, kolonialną architekturą, zabytkowymi samochodami, kubańskimi cygarami, a także muzyką latynoską i salsą, chętnie tańczoną na ulicach miast. Nie można zapomnieć o błękitnym oceanie i plażach pokrytych aksamitnym, białym piaskiem. Tydzień na Kubie w luksusowym 5-gwiazdkowym hotelu, z wycieczkami do Hawany i Trinidadu na pewno dostarczy uczestnikom niezapomnianych wrażeń.

Wszystkim uczestnikom niezdecydowanym na wyjazd organizator zagwarantował możliwość wymiany nagrody na jeden z bonów zakupowych o wartości odpowiedniej dla zrealizowanego targetu zakupowego. Do wyboru będą vouchery Itaka, vouchery na narty, bony Apart, bony Media Expert, a także rabaty transakcyjne do zrealizowania w sieci sprzedaży dystrybutora.

Promocja trwa w okresie od 1 marca do 30 listopada 2021 r. Szczegóły oraz regulamin dostępne są na platformie www.viptotrip.pl oraz u przedstawicieli handlowych.

Partnerami VIP TO TRIP 2021 są:
MaXgear, Quaro, Bosch, Castrol, Continental, Febi, Japanparts, KYB, MEYLE, NK, NRF, Osram, Rymec, Schaeffler, SKF, TRW, Valeo, MANN

2021-03-18T14:57:01+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska