NOWA EDYCJA PROMOCJI VIP TO TRIP 18/19

Początkiem listopada dla wszystkich klientów Auto Partner uruchomiona została kolejna edycja wyjątkowej promocji VIP TO TRIP. Jak zwykle, uczestnicy zawalczą o udział w ekskluzywnym wyjeździe szkoleniowym w jedno z dwóch wybranych przez siebie miejsc – w kierunku słońca na Maderę lub w kierunku lodowca do doliny Stubai w Austrii.

W promocji trwającej od 1 listopada 2018 r. do 28 lutego 2019 roku premiowane są wszystkie zakupy dokonane w sieci sprzedaży Auto Partner SA na wybranych liniach – produktach partnerów akcji. Uczestnicy nie rywalizują między sobą, a jedynie muszą osiągnąć indywidualnie wyznaczone targety zakupowe na każdy miesiąc promocji. Organizator przewidział dwa niesamowite miejsca, w których zorganizuje wyjazdy szkoleniowe – nagrody w promocji. Uczestnicy mogą sami wybrać, czy wolą wygrzać się na słońcu i wyjechać na Maderę, czy też preferują zimowe szaleństwo i wybiorą się na lodowiec Stubai w Austrii. Wyboru należy dokonać do 3 grudnia 2018 r. poprzez specjalnie dedykowaną dla uczestników platformę www.viptotrip.com. Na platformie po zalogowaniu można również śledzić swoje wyniki w promocji i stopień realizacji wyznaczonych targetów zakupowych.

Uczestnicy, którzy wybiorą wyjazd na Maderę, zanocują w czterogwiazdkowym, ekskluzywnym hotelu Rocomar Royal Orchid z pakietem all inclusive. Z tarasów hotelu rozpościera się niesamowity widok na Atlantyk, a do dyspozycji gości są trzy baseny, w tym basen naturalny z morską wodą, siłownia oraz strefa wellness. Ponadto organizator zaprosi uczestników na wyprawę jeepami 4×4, górski trekking, turnieje sportowe, jogging nad oceanem, a także szkolenia tematyczne i wieczory pełne atrakcji.

Z kolei uczestnicy wyjeżdżający do Austrii zatrzymają się w alpejskim hotelu Sporthotel Brugger, który położony jest w miejscowości Fulpmesi i dysponuje centrum odnowy biologicznej, sauną, solarium, grotą solną, fontanną Kneippa oraz salą relaksacyjną. Z każdego pokoju podziwiać można niesamowita alpejską panoramę, a do najbliższego wyciągu narciarskiego jest zaledwie kilometr drogi. Uczestnicy otrzymają czterodniowe ski passy w okolicach Doliny Stubai. Będą również mogli zrewidować swoje techniki jazdy dzięki wideoanalizie, a także wziąć udział w mini zawodach narciarskich. W międzyczasie organizowane będą również szkolenia tematyczne z branży, a wieczorami na wszystkich czekać będą liczne atrakcje.

Regulamin promocji oraz szczegóły wyjazdów dostępne są na stronie www.viptotrip.com. Po zalogowaniu będzie można zobaczyć swój indywidualnie określony target zakupowy, a także na bieżąco śledzić postępy w jego realizacji. Aby zalogować się na platformie należy użyć danych do logowania z platformy promocje.autopartner.com.

Jeżeli i Ty chcesz przystąpić do tegorocznej edycji VIP TO TRIP i powalczyć o niesamowity wyjazd na Maderę lub do Austrii, skontaktuj się z najbliższym oddziałem Auto Partner SA, gdzie uzyskasz szczegółowe informacje na temat uczestnictwa.

Partnerami akcji VIP TO TRIP 2018/2019 są: MaXgear, Quaro, Alco, Meyle, Japanparts, NK, Rymec, Bosch, ContiTech, Delphi, Febi Bilstein, Kayaba, NGK, Mann Filter.

2018-11-22T15:01:14+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska