KONFERENCJA SIECI WARSZTATÓW MAXSERWIS 2018

  • autopartner

W miniony weekend, 19-20 maja 2018 r., w Łódzkim hotelu Vienna House Andel’s odbyła się Konferencja Sieci Warsztatów MaXserwis 2018.

Na naszych gości – właścicieli warsztatów zrzeszonych w ogólnopolskiej sieci MaXserwis oraz ich osoby towarzyszące – czekała niezwykła atmosfera postindustrialnych wnętrz hotelu, mieszczącego się w zabytkowym budynku dawnej przędzalni fabryki Izraela Poznańskiego. Samo miejsce stanowiło wyjątkową oprawę dla naszej konferencji.

Program tegorocznego spotkania obejmował targi partnerów, trzy panele konferencyjne oraz wieczorny bankiet z występem gwiazdy wieczoru – kabaretu Smile. Podobnie jak w ubiegłym roku, także i tym razem w charakterze prowadzącego imprezy wystąpił niezastąpiony Irek Bieleninik. W czasie licznych wystąpień prelegentów uczestnicy mogli zapoznać się z najnowszymi trendami w technice motoryzacyjnej, z najważniejszymi zmianami związanymi z wchodzącym wkrótce w życie Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych, wysłuchać podsumowania osiągnięć minionego roku w sieci MaXserwis oraz dowiedzieć się o naszej koncepcji na przyszłość. Zwieńczeniem konferencyjnej części spotkania było niesamowite wystąpienie mówcy motywacyjnego – Jacka Walkiewicza. Nie było chyba osoby, do której serca Pan Jacek nie trafiłby ze swoim przesłaniem o jakże ważnej dbałości o jakość naszego życia i wszystkich działań jakie w nim podejmujemy, także tych czysto biznesowych, które mają zapewnić sukces rynkowy prowadzonemu przez nas przedsiębiorstwu.

Po konferencyjnych trudach, nadszedł czas na chwilę odpoczynku lub możliwość skorzystania z usług hotelowego SPA. O godzinie 20:00, zgodnie z wcześniejszym planem, rozpoczął się oficjalny bankiet, który zgromadził wszystkich uczestników konferencji. Po godzinie, na deskach sceny pojawili się członkowie kabaretu Smile, którzy porwali swoim występem naszych gości. Patrząc na ich twarze można było stwierdzić, że powiedzenie „uśmiech od ucha do ucha” nie wzięło się znikąd!

Po występie kabaretu przyszedł czas na parkiet, który tętnił życiem do białego rana.

Galeria

2018-10-09T11:50:34+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska