KOLEJNA CZĘŚĆ AKCJI BEZPŁATNEGO SPRAWDZANIA STANU SAMOCHODÓW MAXSERWIS I BILSTEIN PRZED NAMI!

Za sobą mamy już 12 akcji prowadzonych wspólnie z naszym partnerem, producentem amortyzatorów Bilstein, które odbyły się w różnych miastach centralnej i północnej Polski.

Pomimo panujących obostrzeń pandemicznych, frekwencja jak zwykle dopisywała. Sprawdziliśmy kompleksowo stan 652 pojazdów, średnio ponad 50 na każdej akcji.

Bezpłatne kontrole stanu pojazdów odbywały się wspólnie z naszymi warsztatami zrzeszonymi w sieci MaXserwis bądź MaXserwis Premium Motul i były kierowane do wszystkich posiadaczy samochodów.

Podczas każdej kontroli bezpłatnie zbadaliśmy wiele kluczowych podzespołów, od których jest zależna nie tylko kondycja naszego pojazdu, ale zdrowie i życie wszystkich uczestników ruchu drogowego, a były to m.in.:

  • stan amortyzatorów (badania na mobilnym testerze zawieszenia Bilstein),
  • sprawność poszczególnych elementów oświetlenia,
  • stan płynu hamulcowego i płynu w układzie chłodzenia,
  • kondycja akumulatora i sprawność elementów układu elektrycznego,
  • głębokość bieżnika oraz stan opon.

Każdy z klientów otrzymał także pakiet firmowych gadżetów, a często wydarzeniu towarzyszyły także szkolenia czy praktyczne porady specjalistów w zakresie serwisowania samochodów.

Najczęściej notowanymi usterkami były braki w oświetleniu zewnętrznym pojazdów oraz zużyty płyn w układzie hamulcowym. To zagadnienia, które są niezmienne od kilku już lat, aczkolwiek ufamy, że przez akcje sprawdzania stanu technicznego pojazdów wzrasta poziom świadomości kierowców, a także kształtowanie właściwych nawyków okresowej jego wymiany.

Na dniach rozpocznie się także drugi cykl akcji na południu kraj, już w bardziej okrojonej ilości, ale pamiętajmy, że każdy sprawdzony samochód to wzrost bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 

Zapraszamy wszystkich kierowców do skorzystania z możliwości sprawdzenia swojego pojazdu, gdyż bezpieczeństwo jest najważniejsze.

www.maxserwis.com.pl

2021-09-08T09:32:13+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska