KATALOG AUTO PARTNER – WYBRANY ASORTYMENT CAŁOSEZONOWY

Już wkrótce we wszystkich filiach Auto Partner SA dostępny będzie aktualny katalog produktów oferowanych w sieci sprzedaży AP – „Wybrany asortyment całosezonowy”. Zanim do rąk klientów trafi wersja papierowa, mogą oni już teraz zapoznać się z katalogiem w wersji elektronicznej, która dostępna jest na stronie Auto Partner.

Katalog ma charakter bardzo uniwersalny – znalazły się w nim wyselekcjonowane produkty, które pozwolą klientom zapoznać się z rozpiętością asortymentu AP w danych podgrupach, takich jak oferta warsztatowa, kosmetyki samochodowe, akumulatory, wycieraczki samochodowe, przewody paliwowe, oleje do klimatyzacji, oleje hydrauliczne i przekładniowe oraz oleje silnikowe, a także oświetlenie samochodowe. Katalog jest przejrzysty i czytelny, asortyment podzielony jest ze względu na kategorie, a każda pozycja posiada stosowny opis, zdjęcie oraz indeks produktu. Katalog z pewnością okaże się bardzo przydatnym narzędziem, pomocnym w doborze odpowiednich produktów.

Więcej informacji oraz pełna oferta dystrybutora dostępna jest u przedstawicieli handlowych oraz w oddziałach Auto Partner SA.

Pobierz katalog

2018-10-09T11:55:19+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska