JESIENNA KAMPANIA TELEWIZYJNA SIECI WARSZTATÓW MAXSERWIS W TVN

Kontynuując kampanię wiosenną i wakacyjną sieci MaXserwis, przygotowaliśmy jesienną odsłonę naszego spotu reklamowego.

Spot otrzymał nowe barwy i atrybuty złotej jesieni, ale całość 15-sekundowej animacji nadal jest utrzymana w dynamicznej i ciekawej aranżacji.

Najbliższa odsłona rusza już 1 października i potrwa aż 18 dni, a emisję będziemy mogli zobaczyć zarówno na motoryzacyjnym kanale TVN Turbo, jak również w stacji HG TV. Partnerem październikowej kampanii jest AS – producent alternatorów, rozruszników i podzespołów.

Jest to już czwarta kampania sieci MaXserwis w tym roku, wcześniejszym partnerowały marki Motul wraz z Quaro, MEYLE oraz Mahle. Kolejne, już zimowe odsłony, pojawią się w listopadzie.

Październik jest już w pełni jesiennym miesiącem, częściej zostajemy w domu, wieczory stają się coraz dłuższe, a przez to i więcej czasu spędzamy przez telewizorem. Jesteśmy przekonani, że jesienna ramówka stacji uzupełniona spotami MaXserwis & AS będzie doskonałym wyborem, który przełoży się nie tylko na wzrost znajomości marki sieci warsztatów MaXserwis, ale także wpłynie na większą ilość przeglądów jesiennych, tym samym podnosząc poziom bezpieczeństwa na drogach.

Dział MaXserwis

www.maxserwis.com.pl

2021-10-06T12:13:09+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska