IV EDYCJA AP EXPERT 2017 W AUTO PARTNER SA

Z dniem 1 marca do codzienności wielu klientów warsztatowych powróciło zdobywanie punktów i walka o udział w Wielkim Finale – ruszyła właśnie czwarta odsłona dobrze znanej i cieszącej się ogromnym zainteresowaniem promocji AP EXPERT 2017 organizowanej przez Auto Partner SA, przy wsparciu dwóch partnerów tytularnych: Bosch i Castrol oraz szerokiej rzeszy partnerów głównych i technicznych.

AP EXPERT to długoterminowa i prestiżowa promocja, która skierowana jest do klientów warsztatowych sieci Auto Partner, a jej celem jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych mechaników w Polsce. Jak co roku, akcja składa się z dwóch etapów. Pierwszym z nich są Eliminacje, które trwać będą sześć miesięcy, tj. od 1 marca do 31 sierpnia 2017 roku. W tym czasie klienci zarejestrowani w promocji zdobywają punkty za zakup specjalnie premiowanych towarów partnerów akcji, a także rozwiązując comiesięczne testy wiedzy on-line z zakresu mechaniki i elektromechaniki samochodowej. Ponownie zostanie uruchomiona dedykowana platforma internetowa www.apexpert.pl, gdzie po zalogowaniu każdy klient będzie mógł na bieżąco śledzić swoje wyniki. Eliminacje pozwolą wyłonić 100 klientów, którzy w tym etapie zdobędą największą ilość punktów i którzy zostaną zaproszeni do drugiego etapu promocji – Wielkiego Finału, połączonego z wyjątkowym eventem motoryzacyjnym. Na wszystkich uczestników Wielkiego Finału czekać będzie test z wiedzy teoretycznej, po którym, na podstawie ilości zdobytych punktów, wybrana zostanie pierwsza 10-tka, awansująca tym samym do części praktycznej Finału. Część praktyczna, podobnie jak w poprzednim roku, będzie składała się z Wielkiego i Małego Finału, ale i tak dla wszystkich uczestników, którzy dotarli do tego etapu, przewidziane są cenne nagrody w postaci bonów własnych AP na zakup wyposażenia warsztatowego z oferty Auto Partner. Ale to nie wszystko! Na zwycięzcę Małego Finału Praktycznego czeka nowy motocykl Suzuki GSX-R125, z kolei zdobywca drugiego miejsca w Wielkim Finale Praktycznym otrzyma samochód osobowy SEAT Ibiza. Jednak tą najważniejszą i najbardziej pożądaną nagrodą za pierwsze miejsce, obok prestiżowego tytułu „Wybitny Wśród Ekspertów”, będzie samochód osobowy Audi A4 Limousine z 2017 roku! Łączna wartość puli nagród z roku na rok rośnie, a w tegorocznej edycji AP EXPERT 2017 wynosi aż pół miliona złotych!

Oczywiście jak zawsze Wielki Finał odbędzie się w atmosferze motoryzacyjnych emocji. W tym roku Organizator zaprosi wszystkich uczestników na podwarszawski tor samochodowy – Autodrom Słomczyn w dniach od 16 do 17 września 2017 roku. Finaliści poprzednich edycji przekonali się, że weekendowy wyjazd na Wielki Finał jest już nagrodą samą w sobie. Autodrom Słomczyn jest jednym z najsłynniejszych torów wyścigowych w Polsce, na którym organizowane są Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Europy oraz Puchar Europy Centralnej w Rallycrossie. Atrakcje przewidziane na torze podkręcą motoryzacyjną atmosferę i zapewnią mnóstwo emocji. Dodatkowo, dla Klientów przewidziane są liczne, zapierające dech w piersiach atrakcje terenowe. Na zakończenie dnia pełnego wrażeń odbędzie się Wielka Gala, w trakcie której ogłoszeni zostaną zwycięzcy Wielkiego Finału AP EXPERT 2017. W tym roku Wielki Finał i Galę poprowadzi Adam Kornacki – dobrze znany dziennikarz TVN Turbo i wielki pasjonat motoryzacji, znany przede wszystkim z programu „Zakup kontrolowany”. Na tegorocznej Gali, jako gość specjalny, wystąpi znany i lubiany Kabaret Smile.

Zaloguj się już dziś i walcz o cenne nagrody! To Ty możesz zostać Wybitnym Wśród Ekspertów!

Rejestracja oraz szczegóły promocji dostępne są na stronie www.apexpert.pl

Sponsorami tegorocznej edycji AP EXPERT 2017 są:
Partnerzy tytularni: Bosch, Castrol
Partnerzy główni: Continental ContiTech, Delphi, Febi, Textar, Valeo, Magneti Marelli, NRF, RUVILLE, SKF, MEYLE, MaXgear, RYMEC
Partnerzy techniczni: Philips, Kolbenschmidt, Pierburg, Bilstein, Quaro, Blue Print

2018-10-09T10:22:55+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska