DZIECI PRZEJĘŁY STERY W AUTO PARTNER SA I RZUCAJĄ WYZWANIE!

Doskonale wiemy, co dzieje się, gdy dorośli rządzą światem. Jak jednak wyglądałyby rządy dzieci? Auto Partner SA postanowił to sprawdzić i na jeden dzień przekazał stery właśnie im – najmłodszym! Co z tego wyszło?

Dziś (1.06) świętujemy Dzień Dziecka. Ubrani w eleganckie firmowe koszule młodzi spotkali się w sali konferencyjnej i zdecydowali jednogłośnie – trzeba pomóc! Pomóc tym, którzy szczęścia w swoim życiu mają trochę mniej. Jak postanowili, tak szybko ruszyli do działania.

Akcja potoczyła się błyskawicznie, oczywiście przy udziale rodziców i innych pracowników firmy. Wszystkie zebrane zabawki i słodycze znalazły się w dużym kartonie, który trafi do dzieci i młodzieży z Domu Dziecka w Mysłowicach.

Na tym jednak nie koniec – dzieci zaapelowały o dołączenie do akcji – przecież wiadomo, że pomagać lubią także inni! Jako pierwsze do działania wytypowały firmy: MaXserwis, ROOKS i MEYLE.

Jak włączyć się w akcję? Sprawa jest prosta!

Stwórzcie paczkę dla wybranej przez siebie placówki (można wcześniej zadzwonić i zapytać o aktualne potrzeby), uwiecznijcie ją na zdjęciu, a następnie fotografię umieśćcie w mediach społecznościowych z hashtagiem #DzieciAPZmieniajaSwiat. Oczywiście nominujcie kolejne 3 podmioty!

Jeśli większość firmy jest na home office i nie macie możliwości przygotowania własnej paczki, to wesprzyjcie finansowo zbiórkę na powstanie wyjątkowego miejsca – Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego TuSieTuli w Tychach: https://zrzutka.pl/3kz244. Wpłaty oznaczcie komentarzem #DzieciAPZmieniajaSwiat.

Dorośli, pokażmy dzieciom, że potrafimy i lubimy pomagać!

2021-07-05T12:41:31+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska