CIĘŻARÓWKA VALEO I SZKOLENIA W AUTO PARTNER – DZIEŃ DRUGI

W dniach 15-16 marca, na terenie centrum logistyczno-dystrybucyjnego Auto Partner SA stacjonuje specjalna szkoleniowa ciężarówka Valeo. Jest to mobilny, rozkładany pawilon, który zbudowany jest na wzór pawilonów wykorzystywanych w zawodach Formuły 1. W ciężarówce Valeo prezentowana jest większość osiągnięć technicznych oraz nowości produktowe marki Valeo. Dla odwiedzających ekspozycję Valeo On Tour dostawca przygotował ciekawe szkolenia.

Wczoraj, tj. 15 marca, zorganizowano szkolenia dla uczniów Technikum Samochodowego w Mysłowicach, czyli dopiero dla przyszłych mechaników. Z kolei dzisiaj odbyły się specjalne szkolenia dedykowane osobom, które już pracują w tym zawodzie i były chętne pogłębić swoją wiedzę. Z tego powodu formuła szkoleń zdecydowanie różniła się od wczorajszej.

Mechanicy, którzy przybyli do Auto Partner by zwiedzić ciężarówkę Valeo On Tour, wzięli udział w darmowym, 3-modułowym szkoleniu z zakresu budowy oraz zasad działania części Valeo. W trakcie sześciogodzinnej sesji uczestnicy zapoznali się nie tylko z nowościami produktowymi oraz różnorodnymi zaleceniami montażowymi, ale także wspólnie z prowadzącymi przestudiowali konkretne przypadki obsługi i napraw prezentowanych części. W trakcie pierwszego modułu omówiono tematykę związaną ze sterowaniem sprzęgłem. Drugi moduł dotyczył koła dwumasowego, trzeci z kolei skupiony był na budowie i zasadach działania sprzęgieł. Każdy uczestnik na zakończenie otrzymał materiały szkoleniowe oraz materiały do samodzielnej nauki w formie zeszytów technicznych ValeoScope. Wręczono również certyfikaty uczestnictwa z potwierdzeniem omawianego zakresu, a na końcu szkolenia, w oparciu o poruszane tematy, przeprowadzono konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

Galeria

2018-10-09T11:55:51+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska