AUTO PARTNER I MAXGEAR CHARYTATYWNIE DLA PODOPIECZNYCH FUNDACJI MAM MARZENIE

Na aukcję charytatywną trafia wyjątkowy egzemplarz naszego kalendarza na 2020 rok z autografami Łukasza Byśkiniewicza i Zbyszka Cieślara oraz 2 bilety na tegoroczne Ogólnopolskie Kryterium Asów 57. Rajd Barbórka 2019 w Warszawie.

 

Cała wylicytowana za kalendarz kwota zostanie przekazana na spełnienie marzeń podopiecznych Fundacji Mam Marzenie. Naszym pierwszym Marzycielem jest mały fan motoryzacji – 4-letni Jaś, podopieczny oddziału w Gorzowie Wielkopolskim. Chłopiec cierpi na chorobę bezpośrednio zagrażającą życiu i marzy o laptopie z kierownicą oraz grą o samochodach i motocyklach. Opis jego historii i marzenia znajduje się tutaj.

Kalendarz wraz z wejściówkami na 57. Rajd Barbórka można licytować na Allegro.

Fundacja Mam Marzenie od 16 lat realizuje marzenia dzieci od 3 do 18 roku życia cierpiących na choroby bezpośrednio zagrażające życiu. Podopiecznymi fundacji są dzieci z chorobami onkologicznymi oraz genetycznymi, takimi jak mukowiscydoza czy zanik mięśni. Dzięki spełnieniu marzenia, fundacja pomaga dziecku oraz jego rodzinie przeżyć szczęśliwe chwile, choć na moment zapomnieć o trudach walki z chorobą oraz mieć nadzieję, że spełni się ich największe marzenie – odzyskanie zdrowia.

Auto Partner SA, jako dynamicznie rozwijający się importer i dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i motocykli, lider w swojej branży, jest również mocno zaangażowany w obszar działalności społecznej. Od lat współpracuje z organizacjami pozarządowymi i instytucjami publicznymi. Włącza się w ogólnopolskie i regionalne akcje charytatywne, w które angażują się także pracownicy.

2019-11-25T13:43:36+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska