AUTO PANORAMA 2/2023 – DOSTĘPNY NOWY NUMER

Miło nam poinformować, że na stronie www.autopartner.com/autopanorama dostępne jest elektroniczne wydanie drugiego tegorocznego wydania Auto Panoramy.

Witamy Was w prawdziwie letnich i słonecznych okolicznościach i zapraszamy do lektury drugiego tegorocznego wydania Auto Panoramy. Znajdziecie w niej ciekawe artykuły, informacje o nowościach produktowych naszych dostawców, podsumowania najważniejszych wydarzeń, a także porady i wskazówki dla wszystkich zainteresowanych mechaniką samochodową.

Promocja AP EXPERT 2023 jest już na ostatniej prostej, wkrótce nastąpi jej zakończenie, wyłonienie finalistów i rozdanie nagród z puli o łącznej wartości ponad 2 milionów złotych. A jak będzie wyglądał tegoroczny Wielki Finał? O tym przeczytacie na pierwszych stronach.

Na kolejnych stronach podsumujemy dwie konferencje sieci MaXserwis i MaXserwis Premium MOTUL, które odbyły się w maju i kwietniu tego roku. Przedstawimy również relację z dwóch motoryzacyjnych eventów z cyklu SpeedGames 2023, których jednym z głównych partnerów została marka MaXgear. Zapraszamy także do zapoznania się z harmonogramem akcji bezpłatnego sprawdzania stanu pojazdów prowadzonej przez warsztaty MaXserwis wspólnie z markami Bilstein i KYB.

Motoryzacyjnym specjalistom polecamy takie pozycje jak „Wymiana rozrządu w silniku z grupy VW”, „Usterki wentylatora nadmuchu” czy „Diagnostyka sterowania modułu wentylatora chłodnicy”. Można również zapoznać się z nowymi produktami do detailingu z oferty MaXgear, akumulatorami VARTA do pojazdów xEV oraz przyjrzeć się procesowi tworzenia materiałów ciernych marki Textar.

Nie zabraknie też stałych pozycji – aktualności z życia firmy, motoryzacji w miniaturze oraz nowości z działu motocyklowego, w których tym razem podsumujemy finał promocji „Utoruj sobie drogę”.

Życzymy miłej lektury!

2023-07-12T08:30:33+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska