AP EXPERT 2024 – WYBITNY WŚRÓD EKSPERTÓW POWRACA!

Zapraszamy na niezwykłą podróż w świat wiedzy, emocji i atrakcyjnych nagród 11. edycji długoterminowej promocji AP EXPERT 2024. To wyjątkowe wydarzenie, które nie tylko stawia przed uczestnikami wyzwania, ale także oferuje wyjątkowe nagrody, sprawdzian umiejętności i możliwość podniesienia swojej wiedzy eksperckiej.

Kiedy?

Zmagania w eliminacjach rozpoczęliśmy 1 lutego, a skończymy je 31 lipca 2024 r., tylko po to, by płynnie przejść do Wielkiego Finału, który odbędzie się w dniach od 30 sierpnia do 1 września 2024 r. Zapewni on na pewno niezapomniane emocje.

Jakie są etapy?

W eliminacjach (01.02 – 31.07.2024 r.) liczą się zakupy asortymentu partnerów promocji i wykonywanie zadań dodatkowych, by zrealizować indywidualnie wyznaczone targety punktowe. Następnie osiągnąwszy swój cel, uczestnik przystąpi do Małego Finału Teoretycznego przeprowadzonego online, który wyłoni 100 finalistów. Wielki Finał (30.08 – 01.09.2024 r.) to czas Dużego Finału Teoretycznego, czyli testu wiedzy, do którego przystąpią wszyscy finaliści i z którego wybrana zostanie najlepsza piątka, oraz Finału Praktycznego, w którym ta właśnie piątka zawalczy o tytuł Wybitnego Wśród Ekspertów 2024!

Co możesz wygrać?

W eliminacjach każdy, kto zrealizuje swój target punktowy, otrzyma ekskluzywny zestaw narzędzi warsztatowych marki ROOKS. Wielki Finał to nie tylko tytuł Wybitny Wśród Ekspertów, ale także szansa na zdobycie nowoczesnego samochodu osobowego. Wielki Finał, oprócz nagrody głównej, przynosi też szereg innych wyróżnień. Drugie, trzecie, czwarte i piąte miejsce nagrodzone zostaną atrakcyjnymi rabatami transakcyjnymi na zakup wyposażenia warsztatowego oraz dofinansowaniem do brandingu warsztatów.

Jak wziąć udział?

Zarejestruj się na stronie www.apexpert.pl, sprawdź swój target punktowy, a następnie dokonuj zakupów określonych marek i wykonuj specjalne zadania, dzięki czemu zwiększysz swoje szanse na zwycięstwo. Po zakończeniu promocji wypełnij test wiedzy, aby udowodnić swoje umiejętności i awansować do Wielkiego Finału.

 

Partnerami tegorocznej edycji AP EXPERT 2024 są:

Partnerzy Strategiczni: MaXgear, MEYLE, Bosch, Quaro, ZF, Sachs, Lemförder, TRW, ATE, febi, MANN, Continental
Partnerzy Główni: KYB, Philips, Castrol, Narva, ROOKS, Valeo, NRF, RYMEC, VARTA, Schaeffler (LuK, INA, FAG), Textar, SKF, NK, NGK NTK, Delphi, TotalEnergies, Elf, Osram
Partnerzy Techniczni: Ajusa, Amtra, AS, Bilstein, FA1, Blue Print, Motul, Magneti, Pierburg, Kolbenshmidt, Dr. Motor, ALCO
Patronat Medialny: MotoFocus

 
Do startu! Gotowi? Start!

2024-02-23T13:49:41+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska