AP EXPERT 2018 – WIELKI FINAŁ PIĄTEJ EDYCJI JUŻ W PRZYSZŁY WEEKEND

Dobiegły końca eliminacje piątej edycji prestiżowej, długookresowej promocji AP EXPERT 2018, organizowanej przez Auto Partner SA przy wsparciu szerokiej rzeszy sponsorów akcji. Po ponad pięciu miesiącach zmagań o miejsce w Wielkim Finale wyłoniono 125 najlepszych klientów dystrybutora – finalistów, którzy w przyszły weekend w Arłamowie zawalczą o tytuł „Wybitnego Wśród Ekspertów”.

Promocja ruszyła jak zwykle początkiem marca. Jest to już piąta edycja najważniejszej akcji promocyjnej organizowanej przez Auto Partner SA, skierowanej do klientów warsztatowych dystrybutora. Jej celem jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych mechaników w Polsce, a przewidziane nagrody, jak co roku, zachęcają klientów do licznego udziału i zaciętej rywalizacji o jedno ze 125 miejsc w Wielkim Finale.

Wielki Finał AP EXPERT 2018, połączony z niesamowitym eventem, odbędzie się w tym roku w Bieszczadach w dniach 7-9 września 2018 r. Na wszystkich uczestników czekać będzie w sobotni poranek test z wiedzy teoretycznej, który na podstawie zdobytych punktów pozwoli wyłonić najlepszą dziesiątkę, awansującą tym samym do części praktycznej finału. Część praktyczna, podobnie jak w poprzednich latach, będzie składała się z Wielkiego i Małego Finału, ale i tak dla wszystkich uczestników, którzy dotarli do tego etapu, przewidziane są cenne nagrody w postaci bonów własnych AP przeznaczonych na zakup wyposażenia warsztatowego z oferty Auto Partner. Z kolei najlepszy, za zajęcie pierwszego miejsca, otrzyma samochód osobowy ŠKODA Karoq Ambition 2018 oraz prestiżowy tytuł „Wybitny Wśród Ekspertów”.

Jednak walka o nagrody warte prawie pół miliona złotych to nie wszystko, ponieważ Wielki Finał połączony będzie z 3-dniowym eventem, który odbędzie się w luksusowym Hotelu Arłamów usytuowanym w samym sercu Bieszczad. W dniach 7-9 września 2018 roku na wyłonionych 125 uczestników będzie czekała moc atrakcji – od quadów, jeepów i śmigłowców, po wspinaczkę i totalny relaks – niezapomniane wrażenia gwarantowane! Wieczorna Gala z wręczeniem nagród, występem gwiazd i niesamowitą muzyką będzie doskonałym zwieńczeniem dnia. Tegoroczny event i wieczorny bankiet poprowadzi znakomity konferansjer, dziennikarz motoryzacyjny i kierowca wyścigowy – Adam Kornacki.

Wszystkim finalistom gratulujemy i życzymy powodzenie w ostatnich, finałowych zmaganiach.
Szczegóły promocji dostępne na www.apexpert.pl oraz www.autopartner.com

Partnerami tegorocznej edycji AP EXPERT są:
Partnerzy tytularni: Bosch, Castrol, ZF (SACHS, LEMFÖRDER, TRW)
Partnerzy główni: Meyle, Febi, Blue Print, Quaro, ContiTech, Valeo, NK, Schaeffler (LuK, INA, FAG, Ruville), NRF, MaXgear, Rymec, Philips, SKF, Bilstein, MANN-FILTER

2018-10-09T11:37:04+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska