AP EXPERT 2017 – WIELKI FINAŁ JUŻ W TEN WEEKEND

Czwarta edycja prestiżowej, długookresowej akcji promocyjnej AP EXPERT 2017 powoli zbliża się do końca. Za nami sześć miesięcy eliminacji, które pozwoliły wyłonić 100 najlepszych klientów, awansujących do Wielkiego Finału. I właśnie najbliższy weekend pozwoli nam poznać „Wybitnego Wśród Ekspertów”.

Wszystko rozpoczęło się 1 marca 2017 roku, kiedy to ruszyła kolejna odsłona najważniejszej akcji promocyjnej organizowanej przez Auto Partner SA. Akcja skierowana jest do klientów warsztatowych dystrybutora, a jej celem jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych mechaników w Polsce.

W pierwszej kolejności odbyły się sześciomiesięczne eliminacje, w trakcie których klienci zdobywali punkty za zakupy specjalnie premiowanych towarów partnerów akcji. Przystępowali również do comiesięcznych testów wiedzy on-line z zakresu mechaniki i elektromechaniki samochodowej, które dawały szansę zdobycia łącznie dodatkowych 75 punktów. Eliminacje zakończyły się 31 sierpnia, a na ich podstawie wyłonionych zostało 100 najlepszych klientów, którzy zebrali największą ilość punktów. I właśnie ta setka już w najbliższy weekend weźmie udział w Wielkim Finale, który odbędzie się pod Warszawą, na terenie Autodromu Słomczyn. W wydarzeniu wezmą również udział finaliści z zagranicy, wyłonieni w eliminacjach międzynarodowej edycji promocji – AP EXPERT INTERNATIONAL.

W piątkowe popołudnie wszyscy przystąpią do Finału Teoretycznego – testu wiedzy, który składał się będzie z 30 pytań. Dziesięć osób z najlepszym wynikiem przejdzie do Finału Praktycznego, zaplanowanego na kolejny dzień. Dla wszystkich finalistów sobotnie wydarzenia zapowiadają się niezwykle ciekawie, gdyż przygotowano dla nich szereg emocjonujących atrakcji na torze w Słomczynie, a tam między innymi superszybkie samochody, przeloty śmigłowcami, samochody i motocykle off-roadowe oraz wiele innych. Uczestnicy będą mieli również okazję osobiście spotkać się z gwiazdami rajdowymi – Krzysztofem Hołowczycem i Dominykasem Butvilasem. W międzyczasie dziesięciu finalistów przystąpi do zadań praktycznych, składających się na Wielki i Mały Finał. Będą musieli wykazać się nie lada zdolnościami, by rozwiązać specjalnie przygotowane przez partnerów akcji zadania z zakresu mechaniki samochodowej, a całości przyglądać się będzie komisja, decyzją której wyłoniony zostanie zwycięzca. Równolegle, zagraniczni finaliści przystąpią do Finału Praktycznego AP EXPERT INTERNATIONAL, gdzie, poza konkurencją, zmierzy się z nimi zwycięzca poprzedniej edycji AP EXPERT 2016 – Kamil Pocheć.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się wieczorem, podczas Wielkiej Gali, która odbędzie się w hotelu Holiday Inn w Józefowie. Nagrodą główną za zajęcie pierwszego miejsca w Wielkim Finale, obok prestiżowego tytułu „Wybitny Wśród Ekspertów”, będzie samochód osobowy Audi A4 Limousine z 2017 roku! Drugą nagrodą będzie samochód SEAT Ibiza. Z kolei zwycięzca Małego Finału otrzyma motocykl Yamaha YZF-R 125. Dla pozostałych uczestników Finału Praktycznego czekają ponadto bony na zakup wyposażenia warsztatowego z oferty Auto Partner. Tegoroczną galę poprowadzi dobrze znany konferansjer i wielki pasjonat motoryzacji – Ireneusz Bieleninik, a atrakcją wieczoru będzie występ Kabaretu Smile.

Partnerami tegorocznej edycji AP EXPERT 2017 są:
Partnerzy tytularni: Bosch, Castrol, ZF [SACHS + LEMFÖRDER + TRW] Partnerzy główni: Continental ContiTech, Delphi, Febi, Textar, Valeo, Magneti Marelli, NRF, RUVILLE, SKF, MEYLE, MaXgear, RYMEC, NK, Breck
Partnerzy techniczni: Philips, Kolbenschmidt+Pierburg, Bilstein, Quaro, Blue Print, Dayco, Vernet, Sasic, TEDGUM

2018-10-09T10:17:53+00:00
Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska