Auto Partner SA. Auto Partner SA.
1 minuta Branżowe, Z życia firmy

Auto Panorama 1/2024 – dostępny nowy numer

Miło nam poinformować, że na stronie www.autopartner.com/auto-panorama dostępne jest elektroniczne wydanie pierwszego tegorocznego numeru Auto Panoramy.

Miło, że jesteście z nami w tych pięknych wiosennych okolicznościach. Przed Wami pierwsze tegoroczne wydanie Auto Panoramy, a w niej sporo ciekawych artykułów, garść porad i cennych informacji dotyczących nowości produktowych naszych dostawców, a także ciekawostek motoryzacyjnych.

Początek roku to jak zwykle start dwóch strategicznych promocji – AP EXPERT i VIP TO TRIP. Jakie są tegoroczne zasady? Co można wygrać? Gdzie można wyjechać? O tym przeczytacie na pierwszych stronach niniejszego numeru.

Skoro nadeszła wiosna, warto przeczytać o tym, jak powinien wyglądać przegląd układu hamulcowego po zimie. Właściciele warsztatów powinni rzucić okiem na tekst o akcjach promocyjnych Bosch dla urządzeń ACS, DAS, KTS z oprogramowaniem ESI[tronic] oraz czujników TPMS, a z kolei do warsztatów zrzeszonych w sieci MaXserwis i MaXserwis Premium MOTUL skierowany jest artykuł o planowanych przez Akademię Szkoleń Auto Partner cyklach szkoleniowych na ten rok w ramach projektu MaXserwis – Warsztat Przyszłości.

Warto również przeczytać tekst o przeszłości retrofitów Philips oraz przyszłości samochodów elektrycznych. Nie zabrakło również „Motoryzacji w miniaturze” oraz krótkiego przewodnika po Muzeum Tatry w czeskich Kopřivnicach.

Życzymy miłej lektury!

Podziel się tą informacją ze znajomymi!

Więcej aktualności

Rebranding opakowań produktów SPECOL

Rebranding opakowań produktów SPECOL

Marka SPECOL jest aktualnie w trakcie rebrandingu opakowań swoich produktów. Zapotrzebowanie rynku oraz ciągła dynamika zmian wpłynęły na decyzję o odświeżeniu wizerunku. Produkty w nowej odsłonie już niebawem będą dostępne dla klientów Auto Partner. Ten sam produkt, nowe wydanie. Wysoka…

Konferencja MaXserwis i MaXserwis Premium MOTUL 2024
3 minut

Konferencja MaXserwis i MaXserwis Premium MOTUL 2024

Połowa roku jeszcze nie nastała, a Konferencja MaXserwis i MaXserwis Premium MOTUL jest już wspomnieniem. W tym roku zaprosiliśmy naszych klientów w dwa niesamowite miejsca. Konferencja zachodnia odbyła się w Hotelu Warszawianka w Jachrance z pięknym widokiem na zalew Zegrzyński.…

Nowość w ofercie Auto Partner SA –  kompresory klimatyzacji PSH +Line

Nowość w ofercie Auto Partner SA –  kompresory…

Informujemy o wprowadzeniu do oferty kompresorów klimatyzacji marki +Line od producenta Pos Service Holland (PSH). Firma PSH jako jeden z czołowych dostawców alternatorów i rozruszników w Europie rozszerzyła ofertę o wysokiej jakości kompresory klimatyzacji, które są testowane na maszynach testowych…