Loading...
Układ wydechowy 2022-05-24T11:04:42+00:00
  • Rury wydechowe

  • Tłumiki

Skontaktuj się!

W naszej ofercie posiadamy bogaty asortyment produktów największych marek na świecie. Zapytaj o produkt, którego szukasz.

Skontaktuj się!
 

Układ wydechowy – poznaj naszą ofertę

 

W związku z troską o środowisko i nasze zdrowie, od kilkunastu lat obowiązkowym elementem każdego układu wydechowego jest reaktor katalityczny, który, dzięki reakcji redukcji i utleniania, przeistacza szkodliwe produkty spalania odprowadzane z silnika w parę wodną, dwutlenek węgla i azot. Dodatkowo wszystkie silniki Diesla posiadają filtry cząstek stałych, które zapobiegają przedostawaniu się do środowiska pyłu PM10. Układ wydechowy pojazdu powinien być utrzymywany w dobrym stanie, ponieważ nieszczelny negatywnie oddziałuje na środowisko naturalne.

W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości elementy układów wydechowych. Sprzedajemy najpopularniejsze części zamienne, czyli:

  • tłumiki samochodowe,
  • rury wydechowe,
  • elementy montażowe układów wydechowych,
  • filtry samochodowe (DPF/FAP),
  • katalizatory.

Nasza oferta obejmuje również kompletne układy wydechowe do większości samochodów dostępnych na naszym rynku. Mamy także wyposażenia warsztatów samochodowych, które są niezbędne do zdiagnozowania usterek poszczególnych układów, w tym wydechowego.

Oryginalne, wysokiej jakości tłumiki samochodowe

Tłumiki samochodowe są jednymi z najczęściej wymienianych w pojazdach elementów. Właściciele samochodów najczęściej zgłaszają się z niepokojącymi objawami do specjalistów, a to dlatego, że samodzielna wymiana tłumika może przynieść więcej szkód niż pożytku.

Z uwagi na rolę, jaką tłumiki samochodowe pełnią w pojazdach, ważne jest, aby warsztat samochodowy dysponował wyłącznie tłumikami z certyfikatami. Jako doświadczony dostawca części samochodowych, Auto Partner współpracuje wyłącznie z producentami, którzy mogą okazać dokumenty poświadczające, że oferowane przez nich tłumiki samochodowe przeszły specjalistyczne badania.

Oprócz sprzedaży auto części do układu wydechowego, oferujemy również wsparcie i doradztwo techniczne w zakresie wyboru najlepszego rozwiązania. Zachęcamy do podjęcia współpracy z naszym przedsiębiorstwem.

Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska