Auto Partner SA. Auto Partner SA.
3 minut Branżowe, Wydarzenia, Z życia firmy

Konferencja MaXserwis i MaXserwis Premium MOTUL 2024

Połowa roku jeszcze nie nastała, a Konferencja MaXserwis i MaXserwis Premium MOTUL jest już wspomnieniem. W tym roku zaprosiliśmy naszych klientów w dwa niesamowite miejsca. Konferencja wschodnia odbyła się w Hotelu Warszawianka w Jachrance z pięknym widokiem na Zalew Zegrzyński. Zachodnia konferencja natomiast miała nadmorski klimat Hotelu Aquarius w Kołobrzegu.

Klienci jak zawsze zjawili się licznie i na czas. Łącznie udział wzięło niemal 600 osób będących przedstawicielami ponad 300 warsztatów zrzeszonych w sieci. Plan konferencji był jak zawsze ambitny, jednak znalazł się także czas na odpoczynek i delektowanie się miejscem.

Sobota w obu przypadkach rozpoczęła się od rozmów z dostawcami podczas targów, z których klienci mogli wynieść nie tylko gadżety, ale również wiedzę i odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Zaraz po targach rozpaczał się panel konferencyjny, gdzie pierwszeństwo przy mikrofonie objął Aleksander Ochęduszko – manager Sieci Warsztatów MaXserwis. W konkretnych słowach podsumował działanie sieci w minionym roku oraz sprawnie przeprowadził ankietę, aby jeszcze lepiej wsłuchać się w potrzeby zrzeszonych warsztatów. Wnioski już zostały wyciągnięte i wspólne plany na kolejne działania są tworzone.

Podczas prelekcji nie mogło oczywiście zabraknąć dostawców Auto Partner, przedstawiających nowości w ofercie oraz ciekawe rozwiązania, a także odpowiadających na trapiące naszych gości pytania. Wysłuchaliśmy przedstawicieli firm, które były jednocześnie partnerami tytularnymi konferencji, a mianowicie MaXgear, MEYLE, Bosch, ZF oraz RYMEC. W tym samym czasie na płeć piękną, obecną również podczas konferencji, czekała atrakcja. W Jachrance były to warsztaty kreowania wizerunku, a w Kołobrzegu prelekcja dotycząca jogi twarzy.

Po chwili przerwy i pysznym posiłku klienci powrócili na salę prelekcyjną, aby spotkać się z zaproszonymi gośćmi. W Jachrance Paweł Korpuliński przedstawił tajniki świata driftu, czym bardzo zainteresował zebranych uczestników. Nikt z nich nie spodziewał się tego, w jakim stopniu musi zostać przygotowany samochód, aby w ogóle móc zacząć marzyć o osiągnięciach w tym sporcie. W Kołobrzegu za to przed naszymi klientami stanął Jerzy Dudek, który opowiedział o swojej drodze do kariery oraz cierpliwości i uporze w dążeniu do celu. Całość konferencji zakończył występ Marcina Stępniewskiego, przedstawiciela Akademii Szkoleń AP, który jak zawsze w ciekawy sposób przedstawił zakres swoich szkoleń oraz tego, czego jeszcze może nauczyć specjalistów w swojej dziedzinie.

Po całym dniu na naszych gości czekał bankiet z przepysznym jedzeniem oraz wyśmienitą zabawą. Początek należał do kabaretów Chyba oraz Zdolni i Skromni. Jedni i drudzy doprowadzili do łez zebraną publikę, ale na szczęście były to łzy śmiechu. Za oprawę muzyczną odpowiadał DJ, który na życzenie gości bawił ich muzyką prawie do rana. Nie możemy również nie wspomnieć, że całość wydarzenia w energicznym tonie prowadził Ireneusz Bieleninik, doskonale kojarzony już przez naszych klientów.

Dziękujemy za tegoroczną konferencję.

Podziel się tą informacją ze znajomymi!

Więcej aktualności

Syntetyczne podsumowanie targów w Kielcach
2 minut

Syntetyczne podsumowanie targów w Kielcach

Festiwal Tuningu Mubi Dub It to obowiązkowy punkt w kalendarzu wszystkich miłośników samochodów poddanych tuningowi i nie tylko. W weekend 22 i 23 czerwca 2024 roku w Kielcach odbył  się wyjątkowy event o charakterze pikniku motoryzacyjnego, na którym prezentowane były…

Finał promocji Utoruj sobie drogę 2024
1 minuta

Finał promocji Utoruj sobie drogę 2024

Wydarzenie motocyklowe w trakcie finału promocji Utoruj sobie drogę 2024 przyniosło niezapomniane chwile dla wszystkich fanów dwóch kółek, którzy wzięli udział w tej ekscytującej inicjatywie. Czterdziestu najlepszych uczestników, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w dedykowanej promocji, zyskało szansę wzięcia udziału w…

Już w najbliższy weekend druga runda DMP 2024
1 minuta

Już w najbliższy weekend druga runda DMP 2024

W najbliższy weekend na torze Słomczyn koło Warszawy odbędzie się druga runda Driftingowych Mistrzostw Polski 2024. 70 topowych kierowców z Polski i zza granicy będzie rywalizować w klasach: PRO Semi-PRO Speed Games, gdzie wystartują znani influencerzy Na stoisku MaXgear jak…