Auto Partner SA. Auto Partner SA.
1 minuta Branżowe, Z życia firmy

Auto Panorama 2/2024 – dostępny nowy numer

Miło nam poinformować, że na stronie www.autopartner.com/auto-panorama dostępne jest elektroniczne wydanie drugiego tegorocznego numeru Auto Panoramy.

Wakacyjny numer Auto Panoramy, który macie przed sobą, jak zwykle pełen jest ciekawych artykułów, porad dla mechaników, informacji o nowościach produktowych od naszych dostawców oraz podsumowań minionych wydarzeń.

W pierwszej kolejności zapraszamy Was na relację z dwóch dorocznych konferencji sieci warsztatowych MaXserwis i MaXserwis Premium MOTUL. Jak zwykle spotkania obfitowały w sporą dawkę wiedzy i dobrej zabawy. W dalszej części przeczytacie o finale promocji dla uczestników wspomnianych sieci, w ramach której zwycięzcy wyjechali do Rumunii na wycieczkę autokarową śladami Drakuli.

Opowiemy również o driftingowych sukcesach wspieranego przez markę Quaro Pawła Korpulińskiego, o festiwalu Tuningu Mubi Dub It w Kielcach, gdzie ze swoim stanowiskiem wystawiała się marka ROOKS, a także o finale promocji motocyklowej, który miał miejsce na torze Steel Ring w czeskim Trzyńcu.

Polecamy również branżowe artykuły, a wśród nich: „Motorservice wprowadza na rynek trzy nowe moduły chłodzące EGR marki Pierburg”, „Płyny chłodzące febi” oraz „Nowy TOOL BOX w04 od Continental: płukanie i napełnianie prostsze niż kiedykolwiek wcześniej”, a także „Myślisz o sprzęgle, montujesz RYMEC”.

To oczywiście nie wszystko. Co jeszcze znajduje się w środku? Sprawdźcie sami!

Życzymy miłej lektury!

Podziel się tą informacją ze znajomymi!

Więcej aktualności

Psiaki w Auto Partner SA zawsze mile widziane!

Psiaki w Auto Partner SA zawsze mile widziane!

Kolejny Dzień Zabierania Psa do Biura za nami! Cieszymy się, że jak co roku akcja spotkała się z szerokim odzewem i PSYjaciele pojawili się nie tylko w centrali i filiach AP w Polsce, ale i w Pradze. Razem z naszymi…

Nowa filia AP SA – Legnica
1 minuta

Nowa filia AP SA – Legnica

Auto Partner SA, jeden z największych na rynku polskim dystrybutorów części samochodowych, w dniu 1 lipca 2024 r. uruchomił nową filię w Legnicy (województwo dolnośląskie). Jest to drugie otwarcie filii w tym roku. Grupa stale zwiększa skalę działania m.in. poprzez umacnianie…

Syntetyczne podsumowanie targów w Kielcach
2 minut

Syntetyczne podsumowanie targów w Kielcach

Festiwal Tuningu Mubi Dub It to obowiązkowy punkt w kalendarzu wszystkich miłośników samochodów poddanych tuningowi i nie tylko. W weekend 22 i 23 czerwca 2024 roku w Kielcach odbył  się wyjątkowy event o charakterze pikniku motoryzacyjnego, na którym prezentowane były…