Loading...
Wycieraczki samochodowe, podnośniki szyb 2023-04-19T09:31:08+00:00
  • Silniki wycieraczek

  • Wycieraczki dedykowane

  • Wycieraczki uniwersalne “bananowe”

  • Wycieraczki uniwersalne klasyczne

Skontaktuj się!

W naszej ofercie posiadamy bogaty asortyment produktów największych marek na świecie. Zapytaj o produkt, którego szukasz.

Skontaktuj się!
 

Wycieraczki samochodowe i podnośniki szyb – części samochodowe w dobrych cenach

 

Dobra widoczność w trakcie prowadzenia pojazdu jest niezwykle istotna i bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo jazdy. Aby utrzymać szyby w czystości nawet w deszczowe dni, konieczne są odpowiednio dobrane wycieraczki samochodowe dobrej jakości. W naszej ofercie znajdują się wysokiej klasy wycieraczki przeznaczone do czyszczenia szyb przednich oraz tylnych. W stałej sprzedaży posiadamy wycieraczki samochodowe:

  • uniwersalne „bananowe”,
  • uniwersalne klasyczne,
  • dedykowane.

Wycieraczki samochodowe to jedynie część naszej bogatej i zróżnicowanej oferty. Właściciele warsztatów samochodowych lub sklepów motoryzacyjnych mogą u nas zakupić także:

  • ramiona wycieraczek,
  • silniki wycieraczek,
  • podnośniki szyb.

Jeżeli chodzi o podnośniki szyb, to do ich uszkodzenia dochodzi bardzo często. Najczęściej właściciele pojazdów zgłaszają się do warsztatów z zerwaną linką lub pękniętą kostką prowadzącą szybę. Wówczas niezbędna jest wymiana tego elementu. Oferujemy wyłącznie produkty pochodzące od sprawdzonych producentów. Sprzedajemy zarówno wycieraczki samochodowe, jak i podnośniki szyb. W stałej sprzedaży mamy części zamienne do wielu układów oraz filtry samochodowe (np.filtr powietrza).

Przekonaj się, że warto z nami współpracować

Zakup całych wycieraczek nie jest zawsze konieczny, gdyż czasami wystarczy wymienić jedynie same pióra, na co klienci chętnie się decydują, biorąc pod uwagę oszczędności. Dobrze wyposażony warsztat samochodowy lub sklep motoryzacyjny powinien mieć na stanie zarówno części zamienne, jak i najpopularniejsze komponenty. Dzięki współpracy z nami nie trzeba tych produktów gromadzić na zapleczu – wystarczy je zamówić, a my bez zwłoki zrealizujemy zamówienie i dowieziemy zakupione produkty pod wskazany adres.

Przewidujemy zniżki dla warsztatów, które zamawiają u nas większe ilości lub współpracują z nami na stałe. Ponieważ zapewniamy kompleksowe wyposażenie warsztatowe, klientom proponujemy liczne akcesoria samochodowe (np. pióra wycieraczek), kosmetyki samochodowe i auto części. Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami – przedstawimy pełną ofertę.

Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska