Loading...
Kariera 2021-07-28T15:03:41+00:00

FIRMA TO LUDZIE

Auto Partner SA jest istniejącym na rynku od 1993 r., dynamicznie rozwijającym się importerem i dystrybutorem części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i motocykli. To ogromne centrum logistyczno-dystrybucyjne z centralą w Bieruniu, magazynem typu HUB zlokalizowanym w Pruszkowie oraz ponad 100 filii na terenie całego kraju, a także liczne przedstawicielstwa za granicą, m.in. w Czechach, Niemczech, Austrii, Holandii, Węgrzech, Belgii na Słowacji, Litwie, Łotwie i Ukrainie.

„FIRMA TO LUDZIE ” – naszą pozycję na rynku budujemy w oparciu o wiedzę i kwalifikacje pracowników. To oni są naszym największym kapitałem, bez którego firma nie osiągnęłaby swojego sukcesu. Zatrudniamy ponad 2000 pracowników, z czego ok. 800 osób w centrum logistyczno-dystrybucyjnym w Bieruniu zapewnia nieprzerwane dostawy szerokiego asortymentu części samochodowych. Nasz zespół tworzą również specjaliści różnych dziedzin, wyspecjalizowani doradcy klienta i przedstawiciele oraz kadra menedżerska, otwarta na nieszablonowe działania i inicjatywy.

To, co nas wyróżnia, to przede wszystkim ZAANGAŻOWANI LUDZIE, KTÓRZY TWORZĄ Auto Partner SA.

Dołącz do naszego zespołu, pracuj z nami!

OFERTY PRACY

ZAAPLIKUJ DO NAS

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres e-mail (wymagane)

Temat (wymagane, proszę wpisać lokalizację dot. aplikacji)

Treść wiadomości

Załącz swoje CV

ADMINISTRATOREM, czyli podmiotem decydującym o celach i środkach przetwarzania danych osobowych jest AUTO PARTNER S.A. z siedzibą w Bieruniu, ul. Ekonomiczna 20, 43-150, Bieruń, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000291327, NIP 634 001 10 17, REGON 276249079.

Potwierdzam zapoznanie z treścią Polityki prywatności oraz Klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania moich danych osobowych w związku z prowadzeniem procesów rekrutacyjnych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez AUTO PARTNER S.A. moich danych osobowych zawartych w przekazywanych przeze mnie na każdym etapie rekrutacji, dokumentach aplikacyjnych (CV, list motywacyjny, referencje itp.), a wykraczających poza katalog danych osobowych które pracodawca, zgodnie z kodeksem pracy może żądać od osoby ubiegającej się o zatrudnienie, w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacji. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Użytkownikom serwisu AUTOPARTNER.COM przysługuje także prawo do dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych lub złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w przypadku uznania że dane osobowe są przetwarzane w sposób niezgodny z przepisami o ochronie danych osobowych. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zostało określone w treści Polityki prywatności i Klauzuli informacyjnej

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez AUTO PARTNER S.A. moich danych osobowych zawartych w przekazywanych przeze mnie na każdym etapie rekrutacji, dokumentach aplikacyjnych (CV, list motywacyjny, referencje itp.) w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Użytkownikom serwisu AUTOPARTNER.COM przysługuje także prawo do dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych lub złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w przypadku uznania że dane osobowe są przetwarzane w sposób niezgodny z przepisami o ochronie danych osobowych. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych zostało określone w treści Polityki prywatności i Klauzuli informacyjnej

Auto Partner +48 508 385 432 32 325 15 00 ul. Ekonomiczna 20 Bieruń 43-150 Polska